Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Oferty internetowe dla studentów od Orange

Oferty internetowe dla studentówJuż za miesiąc studenci wrócą na uczelnie. To dobry moment, aby zacząć rozglądać się za mieszkaniami i pokojami do wynajęcia. A jak już mamy gdzie mieszkać? Oczywiście przyda się internet. Coraz częściej pojawiają się dedykowane oferty internetowe dla studentów. Taką też ofertę przygotowało Orange, nie pierwszy z resztą raz.

Kilka dni temu rozpoczął się rok szkolny i uczniowie wrócili do szkół. Pogoda dopasowała się do ich nastrojów i jak wszyscy wiemy, ciągle pada. Ale jak co roku, studenci mają jeden miesiąc więcej wolności od nauki (nie licząc sesji poprawkowej, ale kto by się tym przejmował). Jednak obecnie studia to nie tylko nauka (wiem, też się zdziwiłem), ale też ciągłe korzystanie z internetu. A skoro powstają gotowe oferty internetowe dla studentów,to warto im się chociaż przyjrzeć.

Oferta Orange jest aktywna od 5 września do 30 listopada. Umowę podpisujemy na okres 6 miesięcy, czyli na jeden semestr. Po tym czasie mamy 3 miesiące na zerwanie umowy. Innymi słowy, podpisując umowę w październiku, do czerwca będziemy mieli czas aby ją zerwać. Jeżeli tego nie zrobimy, umowa przejdzie w tryb umowy na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Dzięki temu możemy dostosować czas trwania umowy do układu naszego roku akademickiego.

Ale i tak dla studenta najważniejsza jest cena. Oferta Orange najlepiej sprawdzi się sytuacji, w której będziemy mogli podzielić rachunki między współlokatorów. Oferta Orange Światłowód 100 Mb/s za pierwszy miesiąc to 39 złotych, ale już od drugiego miesiąca ta przyjemność będzie nas kosztować 69 złotych. Za oferty 300 Mb/s i 600 Mb/s zapłacimy odpowiednio 49 złotych (79 złotych od drugiego miesiąca) i 69 złotych (109 złotych od drugiego miesiąca)

Rush B Światłowodem

Na co studentowi światłowód? Oczywiście aby się bardziej komfortowo uczyć. Też. Zapewne. Ale oprócz tego oznacza to niski ping i brak lagów, co doceni każdy, kto gra przez internet i lubi z kolegami oglądać na żywo mecze w internecie. Orange w ramach umowy udostępnia nam też aplikację, która pozwala konfigurować sieć z poziomu smartfona czy tabletu. Oferta jest skierowana wyłącznie dla studentów – aby z niej skorzystać, trzeba posiadać legitymację studencką.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *