Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Logo UPC

Oferta studencka od UPC

Oferta studencka UPCZ dniem 21 sierpnia UPC rozpoczęła nową promocję na oferty internetowe. Oferta studencka – jak sama nazwa wskazuje, jest głównie skierowana do studentów, którzy już za nieco ponad miesiąc rozpoczynają kolejny rok studiów. W ramach tej promocji możemy liczyć na kilka różnych ofert. Pierwsza z nich dotyczy internetu o szybkości do 120 Mb/s, a druga 250 Mb/s. A od 28 sierpnia dostępna będzie też trzecia, której szybkość może osiągnąć nawet 500 Mb/s. Oczywiście każda z tych ofert daje nam możliwość z darmowego korzystania z modemu Connect Box, który zapewnia bezpłatne Wi-Fi dla urządzeń w całym domu. Do tego w ramach oferty dostajemy też dostęp do pakietu telewizji cyfrowej.

W ramach dodatków, jakie możemy zamówić w do tej promocji, przysługuje nam miesięczny bezpłatny dostęp do Pakietu Bezpieczeństwa UPC, który ma chronić do trzech wybranych urządzeń przed zagrożeniami z internetu. Do tego można uzyskać promocyjny dostęp do HBO GO.

Oferta studencka – w sam raz na rok

Zapewne najważniejszą cechą, jaką ma oferta studencka, jest krótki okres trwania umowy – kończy się ona 30 czerwca 2018, czyli trwa mniej niż rok. W sam raz dla każdego kto w trakcie roku akademickiego mieszka poza domem. Promocja ta jest dostępna do 12 listopada. Każda z trzech ofert oczywiście różni się ceną. I tak, za najwolniejszą ofertę zapłacimy 49 zł/msc, a za te szybsze odpowiednio 59 i 69 złotych.

Warto jeszcze dodać, że koszt instalacji i aktywacji pakietu został obniżony do 29,90 zł i jest doliczany do pierwszego rachunku. Do tego z tej oferty mogą również korzystać nie tylko studenci, ale każdy komu jest potrzebny internet na niespełna rok.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *