Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Mistrzostwa Europy w siatkówce - logo

Obejrzyj Mistrzostwa Europy w siatkówce za darmo

Mistrzostwa Europy w siatkówce - logoJuż za chwilę, już za kilka godzin rozpoczną się Mistrzostwa Europy w siatkówce, których gospodarzem jest Polska. Z tej okazji klienci Plusa oraz abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli za darmo obejrzeć wszystkie mecze, jakie odbędą się w ramach tych zawodów. Jest to niespodzianka przyszykowana przez Plusa, który od lat jest związany z siatkówką. Pierwsze spotkanie naszej reprezentacji, mecz pomiędzy Polską i Serbią każdy będzie mógł obejrzeć za darmo. Jednak aby obejrzeć pozostałe mecze, nie będąc w Plusie lub Cyfrowym Polsacie, będziemy musieli zapłacić 4,90 zł za każde spotkanie.

Zobacz też: Najtańszy abonament rodzinny – porównanie ofert

Gdzie obejrzymy Mistrzostwa Europy w siatkówce za darmo?

Promocja ta jest przeznaczona jedynie dla użytkowników na terenie Polski. Mecze będą transmitowane na stronie ipla.tv a także w jej komputerowej aplikacji IPLA, Androidzie, Netia Playerze, Windows Phone/Mobile oraz w ramach Samsung Smart TV, Panasonic Smart TV, LG Smart TV.

Zobacz też: Tanie taryfy abonamentowe bez telefonu

Jeżeli będziemy chcieli oglądać Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn w ten sposób, pamiętajmy, że ze względu na duże zainteresowanie ipla.tv może być przeciążona, przez co dostęp do transmisji może zostać ograniczony.

Ceremonia otwarcia rozpoczyna się o 17.15, a pierwszy mecz Polaków zaczyna się o 2015.

Zobacz też: Co najlepszego w sieciach komórkowych? Porównanie

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *