Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Play Now

Nowe funkcje w Play Now!

Play ma w ofercie dla swoich klientów usługę Play Now. Jest skierowana przede wszystkim do kinomaniaków i osób, które w wolnym czasie chętnie coś obejrzą. Teraz w Play Now wprowadzono trochę nowości, o których chcemy Was poinformować.

Play Now pakiet

Play Now – co nowego?

Pierwsza zmienia dotyczy  tego, że z usługi można korzystać także za granicą. Jeśli więc jedziecie na wakacje, nadal możecie oglądać ulubione programy i filmy. O ile nie przekroczycie Europejskiego Obszaru Gospodarczego, czyli Unii Europejskiej, Norwegii lub Islandii. Lepiej jednak korzystać wtedy z WiFi, bo opłaty poza Polską naliczane są standardowo.

Druga sprawa to wprowadzenie sekcji “Oglądaj dalej”. Dzięki niej możemy dokończyć przerwane z jakiegoś powodu oglądanie filmu, meczu, czy serialu. Nie trzeba tracić czasu na szukanie miejsca, gdzie się skończyło.

Trzecia zmiana to dołączenie do pakietu podstawowego programu Stopklatka TV.

I wreszcie ostatnia nowość – pojawiła się możliwość wyboru ścieżki audio oraz napisów. Póki co dotyczy ona filmów i seriali z biblioteki HBO, ale stopniowo dodawana także do starszych produkcji. Co więcej, w przypadku niektórych kanałów, będzie można włączyć angielską ścieżkę dźwiękową.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *