Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Nowe atrakcyjne pakiety z połączeniami na Ukrainę w Play na Kartę

Już od 2017 roku Play proponuje swoim klientom promocje i dedykowane oferty, dzięki którym możliwe są tanie połączenia na Ukrainę. Od wczoraj operator proponuje kolejny, kompleksowy pakiet łączący nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 15 GB Internetu w kraju, jak i aż 1000 minut na Ukrainę w atrakcyjnej cenie – 35 złotych. To bardzo atrakcyjna cena dla osób, które mają rodzinę czy znajomych na Ukrainie.

Nowe atrakcyjne pakiety z połączeniami na Ukrainę

W Polsce mieszka, pracuje i uczy się coraz więcej obywateli Ukrainy. Chcą załatwić im kontakt z bliskimi, Play od 4 lat ma w swojej ofercie specjalne promocje obniżające ceny połączeń do najpopularniejszych ukraińskich sieci. Dzisiaj do ofert Play na Kartę trafił także nowy, obszerny pakiet zawierający:

–> nielimitowane połączenia do polskich sieci komórkowych i stacjonarnych
–> nielimitowane SMS-y do polskich sieci komórkowych
–> 15 GB internetu w Polsce
–> 1000 minut do ukraińskich sieci Kyivstar, Vodafone i Lifecell

To wszystko w wyjątkowo niskiej cenie – 35 zł. Pakiet dostępny jest w dwóch, wygodnych dla klientów wersjach – jednorazowej (ważnej 30 dni) bądź cyklicznej, automatycznie odnawiającej się co miesiąc w przypadku posiadania wystarczających środków na koncie.

Dostępne pakiety

W ofercie wciąż dostępne są pakiety:

–> 1000 minut z Polski do ukraińskich sieci za 25 zł
–> 1000 minut z Polski do ukraińskich sieci oraz 10 GB na Viber za 30 zł

Poza pakietami Play oferuje swoim klientom z Ukrainy także dodatkowe usługi, jak na przykład dostęp do ukraińskich programów i kanałów telewizyjnych oraz filmów, seriali i bajek za pośrednictwem serwisu Megogo już od 3,99 zł tygodniowo lub 11,99 zł mieisęcznie.

Wszystkie pakiety można aktywować za pośrednictwem Play24, szybkich kodów USSD lub kontaktując się z obsługą klienta – również na specjalnej infolinii obsługiwanej w języku ukraińskim. Szczegóły ofert znajdują się na dedykowanej stronie internetowej, która została przygotowana zarówno w języku polskim, jak i ukraińskim. Zapewne ucieszą się wszystkie osoby, które mają rodzinę lub znajomych na Ukrainie. Dzięki promocji będą mogli mieć lepszy kontakt z bliskimi, choć na odległość.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *