Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

nokia 9 dopasowany

Nokia 9 i nowe rendery 360°

Więcej znaczy lepiej – to fraza, która musi najwyraźniej przyświecać designerom nowych telefonów. Przynajmniej, jeśli chodzi o kolejne obiektywy. Rok temu  dwa obiektywy z tyłu telefonu miały telefony flagowe i niektóre średniaki. Teraz nie tylko niemal każdy nowy model ma coś takiego. Pojawiają się coraz częściej takie, które mają podwójny obiektyw z dwóch stron, lub też i trzy aparaty z tyłu. Samsung nawet postanowił jeszcze bardziej zaszaleć i dać 4 obiektywy w Galaxy A9. Jednak stara/nowa Nokia idzie o ten jeden krok dalej. Niemal na pewno Nokia 9 będzie mieć 5 obiektywów. Oprócz wielu kolejnych plotek, potwierdzają to najnowsze rendery od @OnLeans i 91Mobiles, którzy już niejednokrotnie podawali prawdziwe informacje związane ze smartfonami.

Tani abonament bez telefonu

Poniżej możecie obejrzeć filmik z renderem 360°:

 

 

Nokia 9 – wincyj obiektywów, wincyj!

Ponoć Nokia 9 może wrócić do technologii PureView, ale nie mamy jeszcze pewności. Aczkolwiek na renderach widać, że aparaty powstają przy współpracy z firmą Zeiss. Poza tym brak czytnika linii papilarnych z tyłu prawdopodobnie oznacza, że będzie on wbudowany w wyświetlacz. Do tego możemy spodziewać się wyświetlacza o wielkości 5,9 cala i rozdzielczości QHD+. Z przodu czekać na nas będzie tylko(!) jedna kamera oraz brak uwielbianego przez miliony wcięcia w ekranie.

Nokia 9 ma być pozbawiona złącza słuchawkowego 3.5 mm. Będziemy mieli za to ładowanie bezprzewodowe oraz bardzo pojemną baterię 4 150 mAh.

Gdzie najtaniej

Poza tym telefon będzie napędzany tegorocznym procesorem Snapdragon 845. Premiera najpewniej odbędzie się w przyszłym roku, co oznacza, że telefon ten będzie już na starcie korzystać z mającego ponad roku procesora. Nokia będzie też mieć 8 GB RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej.

Jednak to fotografia ma być najmocniejszą stroną tego urządzenia. Nie żeby nie było telefonów które mają więcej obiektów – patrz Light L16 – ale na pewno będzie to urządzenie, które bedzie wyróżniać się na tle konkurencji.

Tani internet domowy

Przynajmniej do czasu, aż ktoś nie postanowi w flagowym smartfonie dać 6 obiektywów…

Galeria:

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *