Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

nju mobile otrzymało

Nju Mobile otrzymało statuetkę Superbrands Polska Marka 2018

Nju Mobile otrzymało statuetkę Superbrands Polska Marka 2018! I tak oto, okazało się, że faworytem Polaków jest! 😉 Wesoły, żółty stworek? ziemniak? odniósł medialny sukces. Dzięki niemu marka jest dobrze rozpoznawalna i pozytywnie odbierana.  Ale nie tylko kampania reklamowa jest skuteczna. Gdyby oferta nie była konkurencyjna, zapewne tylko raz uśmiechnęlibyśmy się oglądając reklamę… Zaraz potem zaczęłaby się fala krytyki. Nju Mobile doskonale wstrzeliło się w rynek zarówno ze świetnie przygotowaną, wyróżniającą się kampanią reklamową, jak i naprawdę dobrą ofertą.

Nju Mobile otrzymało statuetkę od konsumentów

Nju Mobile cieszy się wyróżnieniem, jakim jest statuetka Superbrands Polska Marka 2018, również dlatego, że w tym roku wyjątkowo laureatów wybierali wyłącznie  konsumenci. W badaniu wzięło udział ponad 10000 Polaków, którzy wybierać mieli spośród prawie 2000 marek konsumenckich. W grę wchodziła znajomość marki i stopień w jakim respondenci byliby gotowi je zarekomendować. Widać więc, że konkurencja była spora. Tym bardziej trzeba pogratulować wyróżnienia.

Czy nie uważacie, że skoro właśnie marka reklamowana z poczuciem humoru i fantazją podbiła serca Polaków, to dobrze to o nas świadczy? 🙂 Potrafimy docenić dobrą robotę! I tak swoją drogą, czy Wy polecilibyście Nju Mobile?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *