Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

nju mobile market

Nju mobile market nie sprzedaje już telefonów bez abonamentu

Coraz więcej osób ma świadomość, że kupowanie smartfona bez umowy opłaca się bardziej niż wzięcie go z abonamentem. Właśnie dlatego również operatorzy komórkowi (przynajmniej niektórzy), zaczęli udostępniać klientom taką możliwość. Jednym z nich był nju mobile. Był, ponieważ już teraz w nju mobile market nie znajdziecie telefonów bez abonamentu.

Nju Mobile market bez telefonów

Do tej pory na podstronie nju market mogliśmy kupić telefon bez abonamentu, ustawić usługę Halo granie lub pobrać dzwonki czy tapety z Pobieralni. Teraz jednak dostępne są tylko dwie ostatnie opcje. Sklep z telefonami komórkowymi został zamknięty.

Oczywiście nie oznacza to, że nju mobile powoli zwija żagle. Sprzedaż telefonów była raczej dodatkiem wobec głównej oferty nju, jaką są tanie i dobre abonamenty z licznymi bonusami. O tym, jak wypada nju na tle innych operatorów możecie się przekonać klikając w baner poniżej.

Tymczasem smartfony bez abonamentu możecie teraz kupić ze zniżką na przykład w X-komie. Warto poszukać w sieci, bo może się okazać, że w sumie nie ma co płakać nad zamknięciem sekcji telefony w nju market 😉

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *