Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

nielimitowany-internet-za-darmo-na-2-tygodnie-t-mobile-

Nielimitowany internet w T-Mobile na 2 tygodnie

Świątecznych promocji u operatorów nie brak. Każdy stara się czymś przyciągnąć nowych klientów albo zatrzymać obecnych. Jedni oferują dodatkowy telefon za złotówkę, inni duże pakiety internetu, a T-Mobile daje nielimitowany internet na 2 tygodnie. Brzmi ciekawie?

Nielimitowany internet w T-Mobile na święta

Już dziś – 10 grudnia – klienci abonamentowi oraz użytkownicy ofert na kartę i MIX mogą aktywować sobie nielimitowany internet za darmo na 2 tygodnie w aplikacji “Mój T-Mobile”.  Darmowy internet można będzie aktywować jednorazowo aż do 4 stycznia 2021 r. do 23:59. Od dnia aktywacji przez 2 tygodnie można cieszyć się internetem bez ograniczeń.

Gwiazdkowa promocja dotyczy klientów indywidualnych (taryfy Rodzina, T, T DATA) oraz małych i średnich firm (taryfy Magenta Biznes Internet, Jump proFirma lub DATA JUMP). Mogą z niego skorzystać także użytkownicy na kartę (taryfy GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak, Happy lub Internet na kartę Blueconnect), a także MIX (taryfa Frii Mix). Nielimitowany internet można wykorzystać na terenie Polski. Aktywacja prezentu na koncie nastąpi w ciągu maksymalnie 72 godzin.

Jak Wam się podoba taka promocja?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *