Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

internet domowy

Nielimitowany internet domowy z konsolą Sony PlayStation 4 od T-Mobile

Od jutra ruszy kampania reklamująca nową ofertę T-mobile! Oferta obejmie nielimitowany internet domowy z routerem Huawei B529 i z konsolą PlayStation 4 w zestawie. Ceny na start zaczną się już od 1 zł.

Nielimitowany internet domowy  i PlayStation 4

Operator do swojej oferty dodaje gratis w postaci 3 gier: To jesteś Ty!, Wiedza To Potęga i Ukryty Plan (kategoria PlayLink na PS4). Dostępne będą dwa plany taryfowe do wyboru. Jeden oferuje prędkość do 20 Mb/s, a drugi do 60 Mb/s. Ceny abonamentu wyniosą kolejno: 99 zł lub 109 zł przy umowie na 24 miesiące. Jeśli korzystając z internetu stwierdzicie, że wybrana przez Was prędkość jest niewystarczająca wiedzcie, że możecie ją zmienić raz w cyklu rozliczeniowym.

Oferta T-Mobile powstała z myślą o szerokim gronie graczy. Okazuje się, że w Polsce jest to przynajmniej 13 mln ludzi. Czy Wy też należycie do tej grupy? A jeśli tak, to czy Waszym zdaniem oferta T-Mobile jest atrakcyjna? Jeśli macie coś do powiedzenia o operatorze lub chcecie zobaczyć, co piszą o nim inni koniecznie wejdźcie tutaj.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *