Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Nawet do pół roku za 0 zł w Play!

Play wszedł w Nowy Rok nie tylko z nowymi postanowieniami, ale i promocjami! Obowiązują one zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Można zgarnąć aż pół roku na abonament, dowolny smartfon lub Internet dla tych, którzy zdecydują się przenieść swój numer do Play.

Najnowsza oferta zapewnia wszystkim klientom indywidualnym, którzy zdecydują się przenieść numer do Play, zwolnienie z opłat za usługi oraz telefon przez pierwsze pół roku od podpisania umowy. Oznacza to, że wystarczy zmienić swojego obecnego operatora na Play i wybrać jeden z pakietów S,M,L lub HOMEBOX oraz podpisać umowę na 24 miesiące. Dzięki temu klient otrzyma pół roku za 0 złotych, a koszty poniesie tylko za okres 18 miesięcy. Taka sama zasada obowiązuje w przypadku wyboru dowolnego smartfona – zamiast 36 rat, do zapłaty zostanie 30. Jedyny koszt jaki musi ponieść klient, to opłata startowa za urządzenie. Oferta dotyczy także tych, którzy prowadzą własny biznes. Klienci biznesowi, którzy przeniosą numer do Play i wybiorą ofertę S, M lub L dla Firm otrzymają rabat na miesięczną opłatę za smartfon przez 6 miesięcy. Wśród dostępnych telefonów dla klientów indywidualnych Play proponuje m.in.: Samsung Galxy A71, Xiaomi Mi 10T lite 5G. Natomiast smartfony rekomendowane w ofercie dla Firm: Samsung Galaxy S21 5G i Xiaomi Mi 10T PRO 5G.

Zimowe promocje w Play na Internet

To jednak nie wszystko. Play przygotował również coś dla osób, które poszukują stabilnego, domowego łącza, a dodatkowo lubią być na bieżąco z filmowymi nowościami. Wystarczy wybrać jeden z pakietów z telewizją PLAY NOW TV, a operator zwolni każdego z opłat za Internet przez 3 lub 6 miesięcy. Obniżka na 3 raty obowiązuje, gdy wybierzemy pakiet podstawowy PLAY NOW TV w cenie 10 zł (20 zł dla osób niekorzystających z innych usług Play). Oferta to umożliwia dostęp do 41 kanałów. Natomiast w ofercie 6-miesięcznej dostaniecie w cenie 35 zł (45 zł dla pozostałych) pakiet z 92 programami – w tym pakiet Sport, Extra, Kids i News. Promocja dotyczy zarówno połączenia stacjonarnego w wersjach 300 i 600 Mb/s, jak i Internetu bezprzewodowego z routerem lub NET BOXEM.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *