Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

najtańszy abonament rodzinny dla dwóch osób

Najtańszy abonament rodzinny bez telefonu

Pakiet rodzinne bez telefonu

Jakiś czas temu miałem okazję zmieniać sieć komórkową. Będąc w salonie jednego z operatorów, pracownik spytał się mnie, czy nie byłbym zainteresowany przejściem na abonament wraz z moją dziewczyną (z którą byłem w salonie), ponieważ dzięki wspólnej umowie na dwa numery telefonu moglibyśmy dostać atrakcyjniejsze warunki. Jednak okazało się, że moja dziewczyna już jest w abonamencie rodzinnym (tak, zgadliście – wraz z resztą swojej rodziny). Jednak jej umowa nie długo się kończy, stąd postanowiłem sprawdzić, jak będzie wyglądać najtańszy abonament rodzinny dla dwóch osób.

Oczywiście najtańszy abonament rodzinny to jedno, ważne też było dla mnie, aby w ramach umowy mieć pakiet internetowy i nielimitowane rozmowy na telefony komórkowe. Jako, że oboje mamy dość nowe smartfony, interesowały mnie też warianty bez telefonów. I biorąc pod uwagę te kryteria powstało poniższe zestawienie. Oto najtańsze oferty abonamentowe na dwie karty SIM, jakie ma każdy z operatorów. Wszystkie ceny ceny uwzględniają rabaty za e-faktury oraz zgody marketingowe. Zestawienie najtańszy ofert rodzinnych jest aktualne na dzień 29.11.2017.

Pakiet rodzinny

dla dwóch osób – zestawienie
Miejsce Operator Taryfa Opłata Pakiet Danych Więcej
1. Lajt Mobile Lajt Duet S 32,99 zł 1 GB (na każdy numer) 7
2. Premium Mobile Freedom dla Dwojga 34,80 zł 5 GB (na każdy numer) j
3. Nju Mobile Nju Dodatkowy 38,00 zł 10 GB (dzielony między obydwa numery) y
4. Virgin Mobile Abonament Dla Grupy (Plan 1) 38,00 zł 3 GB (na każdy numer) u
5. T-mobile T-Mobile 1 – Bez Limitu (2w1) 40,00 zł Bez limitu (po przekroczeniu 10 GB, ograniczenie prędkości) c
6. Plus Abonament w Duecie 44,99 zł 4 GB (dzielony między obydwa numery) x
7. Play Stan Nielimitowany Mini Duet 50,00 zł 5 GB (na każdy numer) r
8. Orange Orange Pakiet Rodzinny 59,98 zł 5 GB (na każdy numer) b

 

Pakiet rodzinny

Powyższe zestawienie pokazuje, że faktycznie można sporo zaoszczędzić przy ofertach typu Najtańszy abonament rodzinny. I co więcej, dostajemy o wiele większe pakiety internetowe, niż w porównaniu do zwykłych abonamentów. Najtańszy abonament rodzinny ma obecnie Lajt Mobile – 32,99 zł miesięcznie za dwa numery – jednak oferują zaledwie 1 GB internetu. Za to najtańszy abonament rodzinny w Premium Mobile Freedom dla Dwojga to w sumie 10 GB danych do wykorzystania. Warto też w przypadku Premium Mobile telefony zastanowić się nad skorzystaniem z programu Ambasador, dzięki któremu możemy dorobić poprzez polecanie tej sieci naszym znajomym. Pozostali operatorzy, którzy dają nam pakiety w tych okolicach jednak liczą sobie więcej. Warto też zaznaczyć, że najtańszy abonament rodzinny w T-Mobile oferuje nielimitowany pakiet internetu, jednak po przekroczeniu tych magicznych 10 giga, prędkość zostanie ograniczona. Fanom muzyki spodoba się pół roku darmowego Spotify w Orange, jednak w taryfie dla dwóch osób za najtańszy abonament rodzinny zapłacimy prawie 60 złotych za miesiąc.

I szczerze, sam nie wiem na co będę chciał się zdecydować. Może jednak nie na najtańszy  abonament rodzinny. Ostatecznie każdy decyduje, co jest właśnie jemu najbardziej potrzebne i sam wybiera. No, może poza mną. Znając życie, w moim przypadku decyzję pewnie podejmie moja dziewczyna. I już zaczynam się bać.

Comments

  • akos

    A gdzie jest NJU? To jest porównanie? Zrobione na odpiernicz i nierzetelnie.

  • Adi

    Ranking z dupy. Premium mobile najlepszy. 5 gb kontra 1gb. A roznoca cenowa znikoma. Ktoś chyba dostał kieszonkowe za promowanie Lajt Mobile.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *