Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Na Walentynki Orange opłaci 2 raty za telefon

Pomarańczowy operator ma do zaoferowania wiele korzystnych ofert. Warto sprawdzić, co nam proponuje, bo można trafić na bardzo dobrze wycenione smarfony z każdej półki i zaoszczędzić nawet do tysiąca złotych.

Zakochać się w smartfonach i ich cenach

Orange proponuje na Walentynki kupić dowolne urządzenie w Planach Mobilnych 55 i 75 oraz we wszystkich opcjach Orange Love: Mini, Standard, Extra i Premium (na 24 i 36 rat). Dwie pierwsze raty będą wynosiły 0 zł. Promocja dotyczy wszystkich smartfonów przy zakupie w tych wybranych pakietach. To dobry czas, by sprawić sobie nowy telefon i nie płacić przez najbliższe 2 miesiące. Zakupu można dokonać online lub z poziomu aplikacji mobilnej – Mój Orange. A jeżeli korzystasz po raz pierwszy dodatkowo możesz liczyć na bonus w postaci 20 GB na start. Korzystając z walentynkowej promocji, możemy wybrać spośród ofert: Samsung Galaxy S21+ 5G 128 GB, iPhone SE 64 GB, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 64 GB, Xiaomi Redmi Note 9. Oferta specjalna trwa do 15 lutego lub do wyczerpania zapasów.

Propozycje smartfonów

Dla poszukiwaczy wydajnych urządzeń, sprawdzi się Samsung Galaxy S20 FE 5G. Jeśli zdecydujemy się na 24 raty po 90 złotych, to cena telefonu wyniesie 2376 zł. Promocja obowiązuje przy ofercie abonamentowej w Planie Mobilnym 75. Przy tym warto zaznaczyć, że HBO GO, Netflix, YouTube, Canal+, TVP sport, Player, CDA Premium, Orange TV Go, Ipla, vod.pl, TVP VOD, TVP Stream, WP Pilot, TVP info oraz Poland in nie pomniejszy limitu GB.

Dostępna jest także oferta ekosystemu Apple. Przy zakupie iPhone 12 mini 64 GB 5G musimy przygotować się na wydatek 121 zł przez 24 miesiące przy opłacie startowej 299 zł. Wychodzi więc o kilkaset złotych taniej niż oferta sklepowa. Do tego należy dokupić, jak w przypadku poprzedniego urządzenia, Plan Mobilny 75.

Warto przemyśleć także ofertę telefonu OPPO A73. Trzeba za niego zapłacić 24 raty po 42 zł miesięcznie, co daje nam 1008 zł. Do tego należy kupić abonament za 55 zł, czyli Plan Mobilny 55.

Możemy upolować te i wiele innych smartfonów, korzystając z oferty promocyjnej Orange

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *