Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Teraz możemy planować livestreamy na YouTube

Livestreamy na YouTube oraz innych podobnych platformach stają się obecnie niesamowicie popularne. I coraz więcej ludzi robi kariery właśnie dzięki możliwości transmitowania na żywo swoich poczynań. Czy to spotkania w czasie rzeczywistym ze znanymi youtuberami, czy też oglądanie i wspólne granie z osobami prowadzącymi kanały gamingowe – prawie każdy z nas w dzisiejszych czasach ma swoich twórców takich treści. Oczywiście taki gigant jak Google dostrzega rosnące znaczenie (i potencjalną wartość rynkową) takich transmisji. I stara się rozbudowywać związane z tym opcje. Takim nowym rozwiązaniem jest opcja, dzięki której zaplanujemy sobie livestreamy na YouTube na aplikacji mobilnej na Androida. Jest to dość oczywiste, na jakiej zasadzie na to działać. W ustawieniach pojawi nam się przełącznik, który służy do planowania livestreamów na później. Jeżeli go dotkniemy, wyświetli nam się data i godzina do zaplanowania danej transmisji. Po zatwierdzeniu wyboru apka poinformuje nas o tym, że zaplanowaliśmy livestream.

livestreamy na youtube

Opcja ta powinna już być dostępna dla wszystkich, jednak jeżeli Wam się to nie wyświetla, możecie tutaj pobrać najnowszą wersję aplikacji YouTube. Oczywiście na własną odpowiedzialność. Instalowanie apek spoza oficjalnego sklepu zawsze jest ryzykowne.

A czy Wy również tak jak ja codziennie oglądacie transmisje na YouTube bądź Twitchu? Czy jednak wolicie tradycyjne filmy?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *