Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

samochód w ARKit

Lista urządzeń Apple’a współpracujących z ARKit

samochód w ARKitPosiadacze telefonów i innych urządzeń od Apple’a mogą już od kilku dni pobierać aktualizację do iOS z oznaczeniem 11. Wśród nowości, jakie oferuje nowa wersja tego systemu operacyjnego znajduje się ARKit. Myślę, że każdy, kto dysponuje odpowiednim iPhonem, będzie chciał sprawdzić możliwości rozszerzonej rzeczywistości, jaką oferuje ARKit.

Wirtualna linijka, interaktywny salon samochodowy, walka z zombie – rozszerzona rzeczywistość w urządzeniach od Apple’a już teraz ma wiele różnych aplikacji, którymi możemy się pobawić. Nie wszystkie może są całkowicie użyteczne, niektóre są trochę dziwne (co powiecie na możliwość eksploracji w czasie rzeczywistym ludzkich narządów wewnętrznych – i to od środka?), ale ARKit ledwie stał się powszechnie dostępny.

Potencjał rozszerzonej rzeczywistości jest ciężko nawet określić. Prawdopodobnie będzie to następna “wielka rzecz” obok zaimplementowania dedykowanych Sztucznej Inteligencji procesorów w smartfonach. Jednak niestety nie wszystkie urządzenia kompatybilne z iOS 11 będą zdolne korzystać z możliwości ARKit. Istnieje dość duże ograniczenie – nasze urządzenie będzie musiało mieć chipset A9 lub nowszy, by móc obsługiwać rozszerzoną rzeczywistość.

Poniżej przygotowaliśmy dla Was listę urządzeń, które taką obsługę posiadają:

[supsystic-tables id=12]

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *