Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Lajt mobile na Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji sieć komórkowa lajt mobile przygotowała specjalną ofertę dla seniorów, która rozpoczęła się 15.01.2021 r. Co dokładnie zawiera promocyjna oferta lajt mobile?

Wirtualna sieć lajt mobile przygotowała specjalną promocję dla seniorów . Zostaje w niej obniżona opłata aktywacyjna, która wynosi jedynie symboliczną złotówkę we wszystkich ofertach abonamentowych dla klientów indywidualnych. Promocja tego operatora trwa od 15 do 24 stycznia. Z oferty promocyjnej mogą skorzystać wszystkie osoby powyżej 60 roku życia, które złożą zamówienie przez stronę internetową sieci lub telefonicznie. Potwierdzenie wieku abonenta zostanie zweryfikowane na podstawie jego numeru PESEL, a także wyrażenie zgody na weryfikację wiarygodności płatniczej klienta. Można zatem zawrzeć umowę bezterminową nie wychodząc z domu, kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 727700700.

Opłata aktywacyjna w regularnej cenie wynosi 29.00 zł, a w promocji wyniesie tylko 1 zł. Obejmuje ona cały abonament wirtualnej sieci m.in: Pakiet No Limit All S+, w którym połączenia komórkowe i połączenia stacjonarne są bez limitu. Podobnie jak SMS i MMS również są bez limitu. Internet przedstawia się następująco: Net-PL – 1 GB i Net-EU – 0 GB. Oferta jest dostępna bez telefonu.

Wszystkie szczegóły procesu opisane są na oficjalnej stronie internetowej sieci komórkowej lajt mobile pod adresem www.lajtomobile.pl

REGULAMIN

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *