Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

konkurs w T-Mobile

Konkurs T-Mobile – doładuj konto i wygraj wycieczkę!

Choć może pogoda na to nie wskazuje (niestety), to jednak jesteśmy coraz bliżej wakacji. A jak wakacje, to wycieczki. Gdzie chcielibyście się wybrać w tym roku? Marzą Wam się jakieś egzotyczne strony świata? A może stawiacie na polskie morze? Niektórzy pewnie jeszcze nie zdecydowali… Tak, czy inaczej śpieszymy Was poinformować o nowym konkursie, w którym możecie wygrać wycieczkę marzeń. To konkurs T-Mobile, który nazywa się “Wakacyjne doładowanie” i startuje już dziś. Ciekawi szczegółów?

Konkurs T-Mobile – zasady

Zacznijmy od tego, kto może skorzystać z konkursu. Są to wyłącznie klienci T-Mobile na kartę i mix T-Mobile oraz Heyah (a jeśli wolicie abonament, to zerknijcie do naszego porównania). CO trzeba zrobić, żeby wygrać? Trzeba doładować konto online kwotą minimum 30 zł, wypełnić formularz konkursowy i dokończyć zdanie: “Czuję, że lato zaczyna się gdy…”. Radzimy nie spieszyć się z udzieleniem odpowiedzi bo oceniana będzie kreatywność, a nie szybkość. Co więcej, przy doładowaniu jednego konta można wysłać tylko jedno zgłoszenie. Konkurs staruje dziś – 06 maja 2019 i potrwa do 05 lipca 2019. Pewnie jednak zastanawiacie się co konkretnie można wygrać?

Nagrody dla zwycięzców

Na szczęście konkurs T-Mobile wygra nie jedna, ale aż 370 osób. Tylu zwycięzców wyłoni komisja konkursowa. Główny zwycięzca dostanie nagrodę w postaci vouchera na swoją wymarzoną podróż, do wykorzystania na travelplanet.pl (lub ekwiwalent pieniężny – 15 tys. zł).  Kolejne 3 osoby dostaną voucher na wycieczkę o wartości 5 tys zł. (lub pieniężny ekwiwalent). Następne 30 osób w nagrodę dostanie smartfon Samsunga (10 x Galaxy S10, 10 x Galaxy A8, 10x Galaxy J4+). Dalsze 36 nagród to Aparat Instant w zestawie startowym, a pozostałe 300 to po prostu doładowania o wartości 30 zł.

Jak widzicie lepiej trochę dłużej pomyśleć i wysłać naprawdę ciekawą odpowiedź. Warto powalczyć, bo naprawdę jest o co. A nawet jeśli nie uda się zdobyć pierwszego miejsca, to chyba Samsungiem Galaxy S10 też  nikt by nie pogardził? Wszelkie dodatkowe informacje, znajdziecie w regulaminie.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *