Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

koniec OpenCard

Koniec OpenCard w Premium Mobile

OpenCard to aplikacja, którą pokochało wielu smakoszy. Dzięki niej można stołować się w restauracjach ze zniżką nawet do 50%. Nie da się ukryć, że dla osób często jedzących na mieście OpenCard jest świetnym sposobem na codzienną oszczędność. Za wykupienie jej na rok, trzeba w tej chwili zapłacić 99 zł, ale klienci Premium Mobile mogli ją mieć za darmo. W zasadzie mogą, ale tylko do 1 lutego br. bo właśnie w tym dniu nastąpi koniec OpenCard za 0 zł w Premium Mobile.

Koniec OpenCard w Premium Mobile

Do tej pory każdy, kto korzystał z któregoś z abonamentów Freedom, po podpisaniu umowy dostawał OpenCard za darmo na rok. Dzięki niej mógł korzystać ze zniżek w ponad 1000 restauracji. Promocja zaczęła się 10 października 2016 roku i miała być ważna do odwołania, które niestety nastąpi już za 2 dni. Operator poinformował bowiem, że wycofuje program OpenCard już od 1 lutego 2019 roku.

Sprawdź: najtańszy abonament rodzinny.

A co z osobami, które podpisały umowę niedawno? Czy z dniem 1 lutego stracą możliwość korzystania ze zniżek? Operator zapewnia: “Abonent nie traci praw nabytych wynikających z aktywacji usługi przed tą datą i może korzystać z usługi do końca ustalonej w chwili aktywacji ważności usługi”.

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *