Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

dopłaty za roaming w T-Mobile

Jest zgoda na dopłaty za roaming w T-Mobile

I stało się! UKE wydało zgodę na dopłaty za roaming w T-Mobile. Teraz już każdy z czterech wiodących operatorów może zażądać opłaty za świadczenie usług na terenie UE. Czego więc się spodziewamy?

Zgoda na dopłaty za roaming w T-mobile

Jak do tej pory na wprowadzenie dopłat zdecydował się Play – w ofertach dla nowych klientów, a niedawno również Orange – ale tylko dla klientów prepaidowych. Plus, choć otrzymał zgodę od UKE jako pierwszy, do tej pory nie wprowadził dopłat. Jesteśmy bardzo ciekawi jak sytuacja się zmieni po tym, jak już wszyscy dostali zgodę na dopłaty w Roamingu. Czy operatorzy ustalą wspólne zasady? 

Z pewnością wyjazdowy okres wakacji, mógłby się odbić na finansach telekomów bardziej niż jakikolwiek inny. Czy w związku z tym pojawią się jakieś zmiany w zakresie cen i polityce raomingowej operatorów wielkiej czwórki? Czy, kiedy i jakie dopłaty wprowadzą Plus i T-Mobile? Czas pokaże, jednak wiele wskazuje na to, że razem z wakacjami mogą przyjść zmiany również w cennikach operatorów. Trudno mieć inne oczekiwania zwłaszcza po tym, jak ukazały się wyniki finansowe za I kwartał br. Wyraźnie z nich widać, że RLAH to spory koszt i duże obciążenie dla każdego z telekomów. Właśnie dlatego z obawą myślimy o zmianach jakie może przynieść najbliższa przyszłość.

A Wy czego się spodziewacie? Myślicie, że przyjdą dopłaty u wszystkich?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *