Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

zoom huawei p30 pro

Oto jak działa zoom Huawei P30 Pro. Robi wrażenie?

Seria plakatów reklamujących nowego Huawei P30 zwraca uwagę przede wszystkim na jego peryskopowy zoom, który ma zapewniać przybliżenie nawet 10-krotne. Oczywiście fotki użyte na plakatach reklamowych nie zostały wykonane  smartfonem, co wzbudziło oburzenie w sieci. Osobiście uważam, że nie słuszne, ale nie o tym chcę dziś powiedzieć. Otóż w internecie pojawiły się też zdjęcia rzeczywiście wykonane flagowym modelem, które pokazują jak naprawdę działa zoom Huawei P30 Pro. Jesteście ciekawi?

Sprawdź też operatorzy komórkowi w Polsce i najlepszy internet domowy.

Jak działa zoom Huawei P30 Pro?

Zacznijmy od tego, że peryskopowy układ oznacza, że obiektyw ma zoom optyczny, w którym światło jest załamywane o 90 st., przez co pada na soczewki ułożone prostopadle do tylnej ścianki telefonu. Podobny układ posiadają smartfony Oppo. Oprócz zastosowania tego rodzaju układu, P30 ma mieć ulepszony tryb robienia zdjęć przy słabym oświetleniu. I właśnie te dwie nowości zostały zaprezentowane na zdjęciach, które trafiły do sieci, a które wykonano właśnie przy użyciu P30 Pro.

huawei p30 pro zoom 1

huawei p30 pro zoom 2

huawei p30 pro zoom 3

huawei p30 pro zoom 4

huawei p30 pro zoom 6

huawei p30 pro zoom 7

huawei p30 pro zoom 8

Zobacz najlepszy abonament rodzinny porównanie i najtańszy abonament bez telefonu.

Jak widać zdjęcia osób w ruchu wykonane przy słabym i zmiennym oświetleniu przy dużym przybliżeniu nie są doskonałe. Mimo to, jak na zdjęcia wykonane smartfonem robią wrażenie. A jeszcze większe wrażenie robi zoom Huawei P30 Pro w bardziej korzystnych do fotografowania warunkach. Widać to wyraźnie na zdjęciach wykonanych podczas sesji ślubnej.

ślubne p30 pro 1

ślubne p30 pro 2

Jak widać w bardziej przyjaznych warunkach, zoom Huawei P30 Pro radzi sobie naprawdę dobrze. Ale czy lepiej od wszelki8ej konkurencji? Jak Wy oceniacie możliwości fotograficzne jeszcze nie zaprezentowanego oficjalnie flagowca Huawei?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *