Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Galaxy Note 10

Jak będzie wyglądał Galaxy Note 10?

W sieci pojawiło się ostatnio nieco przecieków dotyczących prawdopodobnego wyglądu Galaxy Note 10. Pochodzą z wiarygodnego źródła, więc warto zwrócić na nie uwagę. Tym bardziej, że zapowiadają pewne zmiany w standardowym dla Samsunga rozmieszczeniu kamer. Także przednia kamerka nieco zaskakuje, choć nie tylko lokalizacją.

Do dobrego telefonu przyda się dobry abonament – sprawdź nasze porównanie!

Galaxy Note 10 i pionowy układ kamer

Pewnie Wy też przywykliście już do typowego dla Samsunga poziomego układu tylnych kamer w urządzeniach flagowych (linia S i Note). Okazuje się jednak, że producent prawdopodobnie zrezygnuje ze swojej klasyki w przypadku nowego Galaxy Note 10. Spodziewamy się raczej pionowego ułożenia tylnych aparatów. Obok wysepki z 3 kamerkami, po prawej stronie będzie druga – również pionowa. Ma mieścić w sobie lampę błyskową, kamerkę ToF i Flood Illuminator.

Wizualizację jaką widzicie u góry strony stworzył Ben Geskin na podstawie dostępnych przecieków. Grafika została umieszczona na Twitterze przez @UniverceIce (renomowany producent), które już wcześniej dostarczało wiarygodnych informacji. Natomiast informacje o pionowym układzie tylnych aparatów pochodzą z obrazów znalezionych na Weibo (chińska sieć społecznościowa). Ten obraz to szkic pionowego układu kamer.

szkic układu kamer

Jak zapewne zauważyliście z przodu też mamy pewną niespodziankę. Nie wiem jak Wy, ale ja spodziewałam się 2 aparatów, podobnie jak w Galaxy S10+. I był to mój błąd. Samsung umieści z przodu jedną kamerkę i to po środku górnej części ekranu. Czy to aby nie pomyłka? Galaxy S10 Plus ma podwójny aparat z przodu… Jakkolwiek będzie, dowiemy się o tym dopiero w sierpniu, kiedy to Samsung prawdopodobnie przedstawi ostateczną wersję Galaxy Note 10.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *