Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

iPhone SE (2020) – ceny w Play i w Orange

Myślicie właśnie o zmianie telefonu? Chcecie wybrać coś szybkiego, dobrej jakości, a jednocześnie nie za drogiego? Może przyszedł Wam na myśl iPhone SE (2020)? To byłby całkiem rozsądny wybór. Więcej o tym odświeżonym modelu pisaliśmy już w innym artykule, a w tym skupimy się na jego cenach. Dokładniej na cenach w Play i w Orange.

iPhone SE (2020) 64 GB – ceny w Play

W Play możemy kupić iPhone SE (2020) w wersji 64 GB, 128 GB lub 256 GB. Jest dostępny w ramach dwóch abonamentów: SOLO L i SOLO M. W tabelach przedstawiamy różne kombinacje cenowe za urządzenie w wersji pamięciowej 64 GB.

  • SOLO L (75 zł)

Zacznijmy od droższego abonamentu – SOLO L. Cena tego abonamentu bez urządzenia to 75 zł. Zobaczcie jakiej wysokości raty możecie płacić za iPhone SE (2020) w tym abonamencie i ile trzeba będzie wydać na niego na start.

ceny SOLO LJak widzicie branie telefonu za złotówkę kompletnie się nie kalkuluje. W ostatecznym rozrachunku płaci się za urządzenie 360 zł więcej…

  • SOLO M (55 zł)

ceny SOLO M

Decydując się na abonament SOLO M nie mamy możliwości wziąć iPhone SE (2020) za złotówkę. Co ważne, znowu im więcej zapłacimy na start tym mniej wyniesie nas całkowity koszt urządzenia.

Play prowadzi też sprzedaż tego modelu bez abonamentu. Jego cena wynosi wtedy 2199 zł. Tę kwotę można zapłacić jednorazowo albo rozbić ją na 10 rat.

A za ile dostaniemy iPhone SE (2020) w Orange? Sprawdźmy!

iPhone SE (2020) 64 GB – ceny w Orange

Orange umożliwia zakup smartfona w ramach każdego swojego planu komórkowego.

ceny OrangeW Orange można kupić odświeżony iPhone SE bez opłaty początkowej w dwóch droższych abonamentach. Operator daje też możliwość zakupu telefonu bez abonamentu i wtedy jego cena wynosi 2199 zł. Można też zapłacić tę kwotę w 20 ratach wynoszących 109,95 zł. Jak kto woli.

Który operator Waszym zdaniem ma korzystniejszą ofertę?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *