Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

internet mobilny w T-Mobile

Internet mobilny w T-Mobile, czyli 20 GB za 19 zł

Korzystacie z internetu mobilnego? Zwłaszcza podczas wakacji to bardzo opłacalne. Można zawsze mieć dostęp do sieci i być w kontakcie z rodziną, znajomymi. Dlatego dziś z prawdziwą przyjemnością chcemy Was poinformować o naprawdę dobrej ofercie na internet mobilny w T-Mobile. Jak zapewne już wiecie, od wieeelu miesięcy właśnie ten operator jest numerem jeden pod względem prędkości dostarczanego internetu. Zobaczcie jaką ofertę niedawno przygotował.

Internet mobilny w T-Mobile, czyli 20 GB za 19 zł

T-Mobile proponuje 20 GB (LTE) za 19 zł miesięcznie. I to jest naprawdę dobra cena. Za 1 GB wychodzi niecała złotówka. Jeśli przeglądaliście już rynkowe oferty, to pewnie sami wiecie, że to jest jedna z lepszych. Kolejnym atutem oferty T-Mobile jest to, że umowę podpisujemy tylko na 12 miesięcy, a nie jak zazwyczaj na 24. Oprócz tego nie trzeba nic płacić na start (tylko za przyłączenie do sieci 1 zł), a po wykorzystaniu pakietu, prędkość transferu po prostu spada do 16 kb/s, a my nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów.

interent mobilny

Ofertę jest jednak dostępna tylko online. Możecie ją zamówić na stronie operatora. Promocyjna cena obowiązywać będzie do odwołania. Jeśli ktoś z Was już korzysta z tej oferty, niech da znać czy jest z niej zadowolony!

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *