Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Instagram logo

Instagram wprowadza grupowanie komentarzy

Ostatnio Instagram dodaje wiele usprawnień do swojej aplikacji. I właśnie pojawiła się kolejna. I przeciwieństwie do poprzednich update’ów, tym razem zmiana jest niewielka, by nie powiedzieć, kosmetyczna. Ale na pewno ważna. Zmieni się sposób w jaki wyświetlane będą komentarze na Instagramie.

Zobacz też: Najtańszy abonament rodzinny – porównanie ofert

Od wersji 24 aplikacji tak dla Androida, jak i dla iOS – która powinna być już dostępna i w Google Play i iTunes App Store – grupowanie komentarzy według tematów wchodzi w życie. Taka zmiana sprawia, że Instagram pod tym względem będzie przypominać swoją firmę-matkę, Facebooka. W końcu portal ten posiada taką opcję już od bardzo dawna.

Tematy tematy tematy…komentarze na Instagramie

Zobacz też: Tanie taryfy abonamentowe bez telefonu

Tak więc od teraz, gdy będziemy chcieli odpowiedzieć na komentarz na Instagramie, nasza odpowiedź zostanie pogrupowana i zostanie utworzony temat. A komentarz, na który odpowiedzieliśmy, będzie komentarzem otwierającym ten temat. Jest to bardzo proste rozwiązanie, co przedstawia zamieszczone zdjęcie. Dzięki temu będziemy mogli o wiele wygodniej śledzić osobno rozmowy odnośnie różnych tematów. Poza tym, nie ominie nas żadna wiadomość dotycząca interesującej nas sprawy.

Zobacz też: Co najlepszego w sieciach komórkowych? Porównanie

Twórcy Instagrama nie przyznają tego wprost, ale można z całą pewności przyjąć, że teraz komentarze na Instagramie będą generalnie działać tak jak na Facebooku. Oznacza to między innymi, że nie będziemy mogli zejść niż jeden stopień tematu – innymi słowy, jeżeli odpowiedź na komentarz, który już jest odpowiedzią na inny komentarz nie spowoduje otwarcia nowego, jeszcze bardziej dedykowanego tematu.

Zobacz też: Internet stacjonarny – gdzie najtaniej?

Comments

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *