Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

IKEA Place

IKEA Place – dostępna także na Androida!

Kto nie lubi Ikei? Kto nie ma w domu chociaż jednej rzeczy z Ikei ręka w górę! No i ile tam jest tych rąk? Znam rodziny, które jeżdżą na wycieczki do Ikei, żeby wspólnie spędzić tam czas, gapiąc się na wszystko, co chcieliby mieć. To nie żart…  Maniacy Ikei są wśród nas! Pod koniec ubiegłego roku w Mobilnym Rankingu mogliście przeczytać o aplikacji IKEA Place, która dostępna była tylko dla użytkowników iPhone’a.

Najtańszy abonament bez telefonu?

To aplikacja, która wykorzystując wbudowany aparat i rozszerzoną rzeczywistość umożliwia wirtualne meblowanie swojego domu/mieszkania przy pomocy telefonu. A teraz dobra wiadomość dla tych, którzy iPhone’a nie mają – IKEA Place jest już dostępna także na Androida. Hurra! Hurra!

IKEA Place – urządzamy mieszkanie!

Co w praktyce umożliwia IKEA Place? Jeśli zastanawiasz się czy na pewno fotel, który tak Ci się podobał w katalogu, będzie się dobrze prezentował w twoim salonie możesz to po prostu sprawdzić! Zobacz jak to wygląda.

IKEA Place
IKEA Place
Price: Free

(Zobacz gdzie najtańszy abonament z telefonem za 1 zł i gdzie najlepsze no limit)

Możesz sobie obracać mebel, zmieniać perspektywę. A jeśli stwierdzisz, że koniecznie chcesz go mieć, możesz też zapisać go na listę zakupów do zrobienia. Obecnie w IKEA Place znajdziecie w sumie 3000 produktów z różnych kategorii. Jest w czym wybierać. Pojawia się tylko pytanie czy każdy może korzystać z tej aplikacji?

Na czym działa IKEA Place?

Niestety nie. Musimy spełnić pewne wymagania… Po pierwsze, potrzebujemy Androida 7.0 lub nowszego. Poza tym nie każdy smartfon obsłuży IKEA Place. Poradzi sobie z nią Pixel, Samsung od S7 w górę, Note 8, LG V30, Asus Zenfone AR czy też OnePlus  5. To kwestia obsługi ARCore, bez którego aplikacja nie działa. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem, któregoś ze wspomnianych wyżej urządzeń możesz bawić się w aranżatora wnętrz. A jeśli nie, to niestety pozostaje poleganie na własnej wyobraźni. A może wcale nie niestety..?

Abonament duet porównanie ofert

Powiedzcie czy ktoś z Was korzystał już z IKEA Place? Jak Wam się w ogóle podoba pomysł Ikei? Napiszcie czy polecilibyście tę aplikację innym!

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *