Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

HTC

Niespodzianka! HTC zapowiada dwa nowe smartfony

Nie wiem jak Wy, ale wiele osób było zdania, że HTC po prostu po cichu rezygnuje z rynku smartfonów. A tu niespodzianka! Okazuje się, ze wcale nie. Producent ogłosił wprowadzenie 2 nowych urządzeń – modeli U19e i Desire U19+. Pierwszy z nich już dostępny jest na Tajwanie, a drugi pojawi się tam w lipcu. Póki co, nie ma żadnych informacji o wydaniu ich gdziekolwiek indziej. Jakie to będą smartfony?

Nowe smartfony HTC

HTC U19e ma imponujący 6-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości 2160 x 1080 pix., baterię o pojemności 3930 mAh, procesor Snapdragon 710 i 6 GB RAM. Z tyłu smartfon posiada podwójny aparat o konfiguracji 24 MP + 2 MP. Jego cena została podobno ustalona na poziomie 475 dolarów (ok. 375 funtów).

Desire U19 Plus będzie miał większy, 6,2-calowy wyświetlacz, procesor MediaTek Helio P35 i potrójną kamerę. Aparaty z tyłu to matryca główna 13 MP, obiektyw ultraszerokokątny 8 MP i czujnika głębi 5 MP. Pod aparatami znajdzie się czytnik linii papilarnych. W modelu U19e będzie on zintegrowany z ekranem. Cena Desire U19 Plus to 315 dolarów (około 250 funtów).

nowy HTC

Jak widać tym lepszym i droższym modelem będzie HTC U19e. Żeby się dowiedzieć, czy smartfony wyjadą też poza Tajwan najwyraźniej trzeba poczekać, ponieważ firma nie odpowiada póki co na pytania w tej sprawie.

A co wy myślicie o smartfonach HTC? Lubicie je? Jesteście za tym, żeby się ukazywały kolejne modele? A może wprost przeciwnie, uważacie, że ten gracz powinien już opuścić pole walki?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *