Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Heyah 01 startuje z nową ofertą

Heyah wystartowała z odświeżoną ofertą w formie subskrypcji. Każdy nowy użytkownik, który wybierze Heyah 01 w wiosennej odsłonie, otrzyma 30-dniowy dostęp do nielimitowanych rozmów, SMS-ów, MMS-ów i paczkę aż 20 GB za symboliczną złotówkę. 

 

Nowa oferta w Heyah

,,Będzie prosto, wygodnie, bez zobowiązań i… tanecznie. Co to oznacza w praktyce? Heyah 01 oddaje w ręce swoich użytkowników jedną z najbardziej konkurencyjnych i pozbawioną kruczków ofertę na rynku – można ją łatwo aktywować i korzystać z niej bez zobowiązań w prostej, subskrybcyjnej formie. Na te nowości niektórzy, jak choćby robot z kampanii Heyah 01, już intensywnie przebierają nogami, nie mogąc się doczekać skorzystania z odświeżonej oferty” – czytamy na stronie operatora.

Pochwała sprytu i prostoty

Nowi klienci, którzy zdecydują się sięgnąć po Heyah 01, czeka atrakcyjna niespodzianka – przez pierwszy miesiąc koszt usługi wyniesie jedynie 1 zł! W pakiecie znajdą się m.in.: nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz paczka 20 GB na 30 dni. Po okresie promocyjnym, koszt usługi wyniesie 19,99 zł na 30 dni, co i tak jest bardzo dobrą opcją. Operator twierdzi, że Heayah została stworzona dla tych, którzy cenią sobie w życiu proste i wygodne rozwiązania.

Co należy zrobić, aby użytkownik mógł skorzystać z nowej oferty? Wystarczy:

  1. zamówić kartę na stronie operatora
  2. zweryfikować swoją tożsamość za pośrednictwem banku lub kuriera, który dostarczy kartę
  3. wybierze spośród dostawy (punktu odbioru Inpost, punkt odbioru DHL lub przesyłka kurierska)
  4. odbierze kartę i w kilka minut będzie mógł korzystać z aktywnej usługi

Subskrypcja Heyah 01 aktywuje się automatycznie, co oznacza, że klienci nie muszą nic instalować, by ją uruchomić. Z kolei, aby móc się nią łatwo zarządzać, sprawdzać faktury, zmieniać podpiętą katę płatniczą, etc. Jedyne co musisz zrobić to zainstalować aplikację ,,Moja Heyah” i tam wprowadzać niezbędne zmiany.

Tanecznym krokiem po nową ofertę

Odświeżonej ofercie Heyah 01 towarzyszy szeroka kampania reklamowa w telewizji oraz w internecie. Obok samej usługi jej głównym bohaterem jest robot tańczący w rytm energetycznego utworu ,,Sprężynka”. Więcej szczegółowych ofert dotyczących oferty  Heyah 01 można znaleźć na stronie operatora.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *