Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Grudniowe promocje operatorów komórkowych na święta

Czas przedświąteczny to czas promocji, przecen wielu usług i towarów. Takie obniżki przygotowali również operatorzy sieci komórkowych. Jest to świetna okazja dla osób, które i tak planowały zakupić nowy sprzęt, albo podarować upominek najbliższym.  Stworzyliśmy dla Was listę świątecznych promocji z telefonami,  gadżetami i akcesoriami.

Kalendarz adwentowy T-Mobile

T-Mobile stworzył specjalną promocję na Święta. Każdego dnia na stronie internetowej operatora można skorzystać z kalendarza adwentowego. Okienek jest co najmniej   16, więc prawdopodobnie promocyjny  kalendarz świąteczny kończy się 16 grudnia. Na przykład w dzisiejszym – 15 – okienku możemy znaleźć przecenionego smartfona Xiaomi Redmi 9AT + słuchawki Xiaomi True Wireless Earbuds Basic 2, w ofercie Mix 50. 12 pierwszych doładowań wynosi 50 zł, kolejne 12 – 100 zł. Opłata startowa to symboliczne 1 zł.

Promocje na święta w Orange

W abonamencie indywidualnym Orange można dostać jeden telefon gratis. Należy opłacać abonament i ratę za smartfona przez 24 miesiące. W zestawie świątecznym znajduje się jeszcze jeden  telefon, który można odebrać za symboliczną złotówkę. Opłaty miesięczne są tylko za jednego smartfona, a drugi jest prezentem od Orange pod choinkę. To świetna okazja do kupienia nie tylko prezentu sobie, ale i do podarowania go innym. Orange przypomina także o ofercie z telefonami na raty, dla tych, którzy wolą telefon bez abonamentu.  Do wyboru są takie telefony jak m.in. Xiaomi Mi 10 Lite 5G oraz Redmi 9C, które można odebrać bez opłaty startowej i spłacić go w 20 ratach.

Święta w Play

Play obniża ceny telefonów komórkowych. Wybierając jeden ze specjalnych zestawów świątecznych w Play, możemy zaoszczędzić nawet do 320 zł. Do telefonów dodane są w prezencie gadżety lub smartwatche, a opłata startowa za sprzęt wynosi symboliczną złotówkę. To jednak nie wszystko, co Play przygotował dla swoich klientów w tym przedświątecznym okresie. Kupując LG Velvet możemy zaoszczędzić do 600 zł!  Natomiast do vivo Y70 lub vivo Y20 dołączane są w prezencie słuchawki, których standardowa cena wynosi 299 zł. Promocja dostępna jest zarówno w umowie na abonament i bez umowy.

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *