Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Galaxy Fold

Galaxy Fold – kiedy go zobaczymy?

Galaxy Fold jest chyba jednym z najbardziej wyczekiwanych urządzeń tego roku. Nawet premiera rodziny Galaxy S10 nie wzbudza aż takiego zainteresowania. Nic zresztą dziwnego. Oto ma się pojawić składany tablet od nie byle jakiego producenta. Pierwszy wart rzeczywistego zainteresowania. Kiedy go zobaczymy i co już o nim wiemy?

Zobacz gdzie najtańszy internet domowy i tani abonament bez telefonu.

Galaxy Fold – kiedy premiera?

Zacznijmy od pytania kiedy? Otóż Galaxy Fold zostanie zaprezentowany tego samego dnia, którego poznamy też Galaxy S10, czyli 20 lutego 2019 r. Wiemy o tym bezpośrednio z filmiku producenta zwiastującego wydarzenie. Prawda jest jednak taka, że nie sposób stwierdzić, czy to będzie faktycznie premiera gotowego urządzenia, czy jedynie podkręcenie temperatury kolejnymi informacjami o nim. W zasadzie bardziej przychylalibyśmy się do tej drugiej wersji. Składany tablet Samsunga miał się pojawić na rynku dopiero w drugim kwartale tego roku, byłoby więc nielogiczne, gdybyśmy już za tydzień mieli oglądać w pełni gotowy produkt. Ale oczywiście poczekamy, zobaczymy.

Galaxy F - rendery

Sprawdź też operatorzy komórkowi i tani abonament rodzinny.

Galaxy Fold – co wiemy?

Tak, czy inaczej pewne rzeczy już o nim wiadomo. Na przykład wiemy, że po złożeniu ekran smartfonu ma mieć przekątną 4,58 cala, a po rozłożeniu 7,3 cala. Wiemy też ze zdjęć, które trafiły do sieci, że (na szczęście) jego desing przeszedł długą drogę od czasu pierwszej prezentacji. Wtedy urządzenie wyglądało trochę jak cegła, teraz przyjemnie na nie popatrzeć. Spodziewamy się oczywiście upakowania w nim wszelkich najnowszych technologii, ale na szczegóły musimy poczekać. Póki co, będziemy śledzić wszelkie wycieki…

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *