Mobilny Ranking » Freedom2 opinie – Premium Mobile
Opinie o ofertach

Freedom2 opinie – Premium Mobile

Freedom2 opinie. Szukasz opinii o taryfie Freedom2, oferowanej w ramach taniego abonamentu z internetem przez Premium Mobile? W tym miejscu znajdziesz opinie i oceny o Freedom2, jakie wystawiają o tej taryfie inni czytelnicy.

Freedom2 to taryfa, która kosztuje 24,70 zł miesięcznie. Jest to oferta typu no limit. Mamy tutaj darmowe minuty do wszystkich krajowych sieci komórkowych oraz na numery stacjonarne, darmowe smsy oraz darmowe mmsy. Do tego jeszcze dochodzi 20 GB internetu LTE oraz roczna, darmowa Open Card. W ramach oferty Freedom2 korzysta z zasięgu Plusa. Opłata aktywacyjna wynosi 29 złotych.premium-mobile-abonament

A może szukasz opinii o tym operatorze? Sprawdź opinie o Premium Mobile.

Freedom2 opinie

Masz lub miałeś Freedom 2? Napisz, co sądzisz o tej taryfie; podziel się opinią i oceń Freedom2. Dzięki Twojej opinii inni będą mieli łatwiej w wyborze najlepszej dla nich oferty!

>>>Przejdź na stronę oferty<<<

Freedom2 opinie – Premium Mobile
4.3 (86.15%) 13 votes

image_pdf

Marcin Łoziński

Konichiwa! Jestem absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego, na kierunku Politologia. Lubię podróżować autostopem, oglądam dużo piłki nożnej, ale przede wszystkim pochłaniam wszystkie informacje o technologiach mobilnych, jakie tylko znajdę. W wolnym czasie słucham Jazzu i piszę opowiadania.