Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Dodatkowe gigabajty w taryfie GO

W dobie zdalnej pracy, nauki i spędzania wolnego czasu przed telefonem, komputerem czy laptopem, komu nie przydają się dodatkowe gigabajty? Przez pandemię musieliśmy wszyscy przeorganizować tak życie, aby być cały czas online. Teraz to już nie kwestia wyboru, a codziennego funkcjonowania. Wiele szkół i firm przeniosło swą działalność do sieci, aby ograniczyć wychodzenie z domu. Operatorzy musieli więc udoskonalić wiele swoich ofert, aby sprostać oczekiwaniom swoich użytkowników. To dlatego T-mobile przygotował nową ofertę na kartę, dostępną w taryfie GO. Sprawdźcie jak pomnożyć swoje gigabajty!

Co zyskujesz po zakupie startera w taryfie Go?

Po zakupie startera w taryfie Go i po doładowaniu konta za 30 zł, klient automatycznie otrzymuje bezpłatny pakiet 15 GB na 30 dni. Następnie może aktywować w aplikacji ,,Mój T-Mobile” ofertę ,,bez limitu L” i za kolejne 30 zł zyskać dodatkowe 15 GB, nielimitowane rozmowy i SMS-y, MMS-y oraz dostęp do usługi Supernet Video DVD – czyli możliwość korzystania z TikToka, YouTube i Netflixa bez utraty gigabatów. Jest to świetna opcja dla osób korzystających z tych aplikacji, ponieważ to na nich spędzamy mnóstwo czasu i tracimy dużo gigabajtów. To jednak nie wszystko. W T-Mobile na kartę każde doładowanie od kwoty 5 zł jest nagradzane dodatkowymi gigabajtami. Nie przepadają one jednak, a kumulują się na ich kontach. Dzięki temu użytkownik może korzystać z Internetu, kiedy tylko tego potrzebuje. Wystarczy, że klient doładuje swoje konto przed końcem ważności usługi. W zależności od kwoty doładowania, otrzyma on ekstra pakiet danych. Oznacza to, że im wyższa kwota doładowania, tym więcej gigabajtów do wykorzystania.
Najnowszą ofertę dla klientów T-Mobile na kartę przedstawia spot reklamowy, który można zobaczyć w telewizji i internecie. Kampania potrwa do 31 marca br. Szczegółowe informacje na temat oferty możemy uzyskać na stronie operatora T-Mobile https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/30GB.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *