Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

darmowy GB

Darmowy GB w roamingu UE od T-Mobile

Planujecie wyjazd za granicę? Jeśli tak, przyda Wam się darmowy GB w roamingu UE. T-Mobile poinformował właśnie, że przygotował dla swoich klientów bezpłatny bonus w postaci 1 GB ważnego przez 30 dni w strefie 1A UE. Klienci indywidualni mogą aktywować bonus w weekend – od piątku 21 sierpnia do niedzieli 23 sierpnia.

Darmowy GB na wyjazd

Operator zdaje sobie sprawę z tego, że wielu nie zamierza zmieniać planów na wakacyjny wyjazd za granicę z powodu koronawirusa. Chcąc takim osobom zapewnić komfort korzystania z internetu i wysoką jakość usług roamingu, przygotował wspomniany prezent. Bonusowy darmowy GB to paczka udostępniana w ramach cotygodniowej akcji “Happy Fridays”. Mogą z niej skorzystać zarówno posiadacze abonamentu, jak i ofert MIX albo na kartę.

Co i jak z tą paczką

Jak wspomnieliśmy we wstępie paczka 1 GB dostępna jest w terminie od 21 do 23 sierpnia. Żeby z niej skorzystać, można użyć aplikacji “Mój T-Mobile”. Nie ma tu żadnych zbędnych formalności, wystarczy kliknąć i w ciągu 72 godzin od zlecenia pakiet jest uruchamiany o czym jesteśmy powiadamiani SMS-em. Druga opcja, to aktywacja bonusu przez wysłanie SMS-a o treści: HF na numer: 80800. Trzeba pamiętać, że paczka jest ważna przez 30 dni od momentu jej aktywacji, a z promocji można skorzystać tylko raz.

Jeśli się zastanawialiście jakie kraje obejmuje strefa 1A w Unii Europejskiej, to poniżej macie je wszystkie! 😉

Austria, Azory, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Madera, Malta, Martynika, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Reunion, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Kanaryjskie.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *