Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

biznes box

BIZNES BOX PRO – nowa oferta Play dla Firm!

Ostatnio sporo się działo w ofertach abonamentowych dla klientów indywidualnych. Większość wielkiej czwórki – poza Plusem! – dokonała pewnych zmian w cenach i pakietach internetowych swoich abonamentów. T-Mobile natomiast zrezygnował z nielimitowanego internetu na rzecz większych paczek danych. Czy wszystko to zmiany na lepsze? Musicie ocenić sami. Dziś jednak zajmiemy się ofertą dla biznesu. Chodzi o zupełnie odmienioną ofertę dla Firm w Play. Przedsiębiorcy dostali 3 warianty do wyboru. Trzeba przyznać, że Biznes Box PRO, Biznes Box i Biznes Start wyglądają interesująco. Ale przejdźmy do konkretów!

Biznes BOX PRO – dużo internetu dla wszystkich

Oferta Biznes BOX Pro to najpełniejsza propozycja dla firm. Zawiera nielimitowany abonament z pakietem aż 40 GB, nielimitowanymi połączeniami i SMS-ami w roamingu UE i 250 min. miesięcznie na rozmowy międzynarodowe do krajów Unii Europejskiej. Do tego dodawana jest karta z samym internetem – 300 GB, którą można wykorzystać w biurze. Bez dodatkowych opłat otrzymuje się też dostęp do usługi Wirtualna Centralka.

W ramach oferty Biznes BOX Pro można zamówić nawet 29 kart SIM. Do tego, im więcej kart, tym mniejszy koszt. Za 1 numer zapłacimy 70 zł miesięcznie, za 2 – 100 zł, a za 3 – 130 zł. Następne 5 kart będzie kosztować po 25 zł, a od 9 cena za każdą kartę spada do 20 zł. Podane ceny są cenami netto.

oferta dla firm Pro

Biznes BOX – dla potrzebujących mniej

Kolejna oferta Play dla firm to Biznes BOX. To taka alternatywa dla potrzebujących mniej internetu. Tutaj też dostajemy kartę z abonamentem (nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu UE, pakiet 30 GB) oraz dodatkową kartę z pakietem 150 GB internetu. Koszt jednej karty SIM wynosi 55 zł, dwóch – 85 zł, trzech – 110 zł. Za następne 5 kart opłata miesięczna wyniesie po 20 zł, a od 9 – po 15 zł.

Play dla firm biznes box

Biznes Start – najbardziej podstawowa oferta

Ostatnia i najtańsza oferta Play dla firm nazywa się Biznes Start. Tutaj nie dostaniecie dodatkowej karty z internetem. Ta oferta to po prostu karty SIM z abonamentem obejmującym: nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu UE, pakiet 17 GB. Cena za jedną taką kartę wynosi 40 zł, za dwie – 65 zł, za trzy 90 zł. Kolejne 5 kart to koszt 20 zł za każdą, a od 9 opłata wynosi po 15 zł.

Biznes start Play

Nikogo nie zaskoczy chyba jednak fakt, że Play szczególnie promuje najdroższą opcję? Operator nęci klientów biznesowych rabatem o wartości 500 zł na nowoczesny smartfon. Można go dostać wybierając Biznes Box PRO z 2 kartami.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *