Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Apple Watch 3

Apple Watch 3 w zestawie jest już dostępny w T-Mobile

Apple Watch 3 to numer 1 na świecie. Jest doskonałym asystentem dla wszystkich uprawiających sport i pozwala być w kontakcie nawet jeśli nie weźmiecie ze sobą iPhone’a. Od wczoraj ten wielofunkcyjny zegarek można dostać w T-Mobile w zestawie z iPhone’m 7, 8 i X. W wybranych sklepach można go też kupić oddzielnie.

Apple Watch 3 w zestawie

Jeśli chodzi o ceny, oczywiście zależą od tego, jaki zestaw wybierzecie.

  • iPhone 7 + Apple Watch 3, od 899 zł na start
  • iPhone 8 + Apple Watch 3, od 899 zł na start
  • iPhone X + Apple Watch 3, od 1409 zł na start.

Oczywiście jeśli zapłacicie minimalną kwotę na początku, będziecie musieli więcej płacić co miesiąc. Zwykle jest to też najmniej opłacalne w skali 2 lat trwania umowy. Dlatego zanim się zdecydujecie na jakiś wariant, dobrze przeliczcie całkowite koszty. Zegarek Apple’a dostępny jest w dwóch rozmiarach 38 i 42 mm. W wolnej sprzedaży będzie można go znaleźć w 15 wybranych sklepach T-mobile (w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Łodzi). Co jeszcze istotne, T-Mobile w ofercie dla firm zegarek Apple’a sprzedaje w zestawach z iPhone’em 7 i 8 już od 9 zł na start.

Trochę więcej o nowym Apple Watch 3

Apple Watch 3 w T-Mobile

A teraz o samym Apple’u Watch 3! Wyposażony został w szybszy, dwurdzeniowy procesor i czip łączności bezprzewodowej. Jest wodoodporny (do głębokości 50 m) ma wysokościomierz barometryczny, GPS, GLONASS, Galileo i QZSS. Oprócz tego, zmierzy Wam tętno. Ma też wbudowany przyspieszeniomierz, czujnik oświetlenia zewnętrznego i żyroskop. Łączy się przez Wi-Fi i przez Bluetooth.

W nowym zegarku Apple’a zastosowano wyświetlacz OLED Retina Force Touch. Jest on 2 x jaśniejszy od poprzednika. Bateria powinna wytrzymać do 18 godzin. Przewód do ładowania jest podłączany magnetycznie. Działa z podkładką AirPower. Jak widzicie Apple Watch 3 to naprawdę wysokiej jakości urządzenie. Wytrzymałe, wyposażone w wiele praktycznych funkcji i przy tym ładne. Na rynku ceny za sam zegarek mają sporą rozpiętość. Można go dostać już za 1330 zł, ale też za 1700 zł.

Co w ogóle myślicie o zegarkach Apple’a? Używalibyście, czy uważacie je za zbędny i zbyt drogi gadżet?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *