Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

ARKit

iOS 11: Najlepsze aplikacje do przetestowania ARKit

Odkąd Apple wypuściło narzędzie do tworzenia rozszerzonej rzeczywistości, twórcy aplikacji starają się tworzyć programy, które będą w stanie wykorzystać te możliwości. Technologia ta pozwala umieszczać wirtualne obiekty gdziekolwiek chcemy korzystając z naszego iPhone’a lub iPada, Jednak do tej pory mogliśmy jedynie oglądać filmy prezentujące wykorzystanie ARKit. Ale wraz z premierą iOS 11, w końcu możemy sami zobaczyć jak to wygląda. Jeżeli mamy odpowiednie urządzenie, które obsługuje ARKit, nic nie stoi na przeszkodzie, aby pobawić się apkami, które naszym zdaniem mogą Wam pokazać, “z czym się je” rozszerzoną rzeczywistość. Oto najlepsze według nas aplikacje do przetestowania ARKit.

shARk

Jeżeli z jakiegoś powodu zawsze chcieliście popływać z rekinami, to ta aplikacja Wam na to pozwoli. Po otwarciu aplikacji, możemy rzucać przynętę przepływającemu rekinowi, który będzie pływać wokół nas i starać się dobrać do wspomnianej przynęty. Jeżeli nie będziemy go karmić, nie musimy się martwić, że nas zaatakuje. Po prostu sam będzie wpływać między naszymi meblami.

‎shARk by Curiscope
‎shARk by Curiscope
Developer: Curiscope
Price: Gratis+

 

Fitness AR

Ta aplikacja została stworzona dla fanów biegania i jazdy na rowerze. Dzięki niej będziemy mogli tworzyć trójwymiarowe mapy naszych tras i chwalić się nimi naszym znajomym, jak to udało nam się nie tylko przebiec naście kilometrów, ale jeszcze zrobiliśmy to pod górkę.

Fitness AR
Fitness AR
Developer: BuiltOnAR LLC
Price: Free

 

Holo

Tutaj mamy coś, co spodoba się tym, którzy od zawsze marzyli o wspólnym zdjęciu ze swoim ulubionym celebrytą, ale nie mieli szansy ich spotkać a Photoshop jest ponad ich możliwości. Holo pozwala wklejać sylwetki różnych osób (i zwierząt) i wchodzić z nimi w proste interakcje. Obecnie mamy dostęp do 300 znanych osób, a liczba ta stale rośnie.

‎Holo
‎Holo
Developer: 8i
Price: Gratis+

 

 

Hair Color

W tej aplikacji będziemy mogli w czasie rzeczywistym sprawdzać, jak wyglądamy z innym kolorem włosów. Myślę, że tego typu aplikacja może być bardzo przydatna dla kobiet (oczywiście dla mężczyzn też, żeby nie było). Co ważne, aplikacja ta jest w stanie realistycznie pomalować nam włosy, ale też z bardzo dużą dokładnoscią wykrywa nawet pojedyncze kosmyki włosów, co pozwala w lepszym stopniu oddać to, jak będziemy wglądać z wściekle czerwoną czupryną.

‎Hair Color
‎Hair Color
Developer: ModiFace
Price: Gratis+

 

Magic Sudoku

Trafiliście kiedyś na sudoku, które okazało się dla Was zbyt trudne? Magic Sudoku rozwiąże je za nas(pozbawiając nas całej przyjemności z rozwiązywania łamigłówki)! Wystarczy, że skierujemy aparat smartfona na sudoku i gotowe. Aplikacja poradzi sobie ze zeskanowaniem zarówno ekranu komputera, jak i kartki papieru.

‎Magic Sudoku
‎Magic Sudoku
Developer: Hatchlings, Inc.
Price: 0,99 €

 

IKEA Place

Co powiecie na umeblowanie mieszkania bez konieczności męczenia się z przestawianiem wszystkich mebli? Dzięki aplikacji IKEI będziemy mogli zobaczyć, jak wyglądać będzie nasze mieszkanie z wybranymi meblami. W ten sposób oszczędzimy sobie czas, energię i pieniądze, jeżeli okaże się, że nowy mebel jednak nie pasuje do dywanu, który dostaliśmy od babci na urodziny.

‎IKEA Place
‎IKEA Place
Price: Gratis

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *