Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Znajdź sobie pracę przez telefon - aplikacja Praca za Rogiem

Znajdź sobie pracę przez telefon – aplikacja Praca za Rogiem

Znajdź sobie pracę przez telefon – aplikacja Praca za Rogiem

Lato to nie tylko okres wakacji i wyjazdów dla wielu z nas. Dużo młodych osób przez te kilka miesięcy zaczyna szukać pracy. Czy to dotyczy pracy tymczasowej, w czasie przerwy od studiów. Czy to ze względu na ukończenie edukacji i rozpoczęcie poszukiwania pracy na pełen etat – w wakacje na rynku pracy pojawia się wielu chętnych. Właśnie dla nich świetnie sprawdzić się może aplikacja o wdzięcznej nazwie Praca za Rogiem.

Według analiz Polskiego Forum Human Resources, w przez pierwsze trzy miesiące tego roku agencje pracy tymczasowej zatrudniły o 11 proc. mniej pracowników, niż w tym samym okresie rok wcześniej. Stopa bezrobocia wynosi 6,1 %. Coraz trudniej pracodawcom znaleźć ludzi do pracy na kilka miesięcy. Ale nie koniecznie dlatego, że młodzi nie chcą pracować. Po prostu coraz rzadziej szukają pracy w tradycyjny sposób. Nawet serwisy internetowe z ogłoszeniami o pracę nie są już tak oblegane przez ludzi poniżej 25 roku życia.

Twórcy aplikacji Praca za Rogiem najwyraźniej dostrzegli, że najlepszym sposobem na dotarcie do tych osób będzie po prostu aplikacja na telefon.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Aplikacja Praca za Rogiem jest bardzo prosta w działaniu – po instalacji zezwalamy na dostęp do naszej lokalizacji, dodajemy kryteria tego, jaka praca nas interesuje i apka sama pokazuje nam, gdzie taka praca jest i wysyła nam powiadomienia, gdy pojawiają się nowe ogłoszenia, które mogą nas zainteresować.

A ze strony pracodawcy? Dodawanie ogłoszenia jest bardzo proste, a do tego mamy też możliwość wyboru kandydatów z listy zamieszczanej w aplikacji oraz dzwonienia do nich.

Dużą siłą tej aplikacji jest dokładne uwzględnianie lokalizacji miejsca, w którym chcemy pracować. W końcu dojazd do pracy potrafi być bardzo uciążliwy. A im większe miasto, tym gorzej. W dużych miastach na dojazd do pracy marnujemy nawet 40 godzin miesięcznie – czyli standardowy tydzień pracy.]

Aplikacja daje nowe możliwości na polskim rynku pracy zarówno dla szukających pracy, jak i dla pracodawców. Ale aplikacja sama w sobie nowa nie jest, działa ona już od dwóch lat w Czechach.

Najtańsze sieci komórkowe w Polsce

Chcesz przetestować aplikację Praca za Rogiem? Poniżej możesz ją pobrać.

Praca za Rogiem na Android:

Práce za rohem
Práce za rohem
Developer: Unknown
Price: To be announced

 

Praca za Rogiem na iOS:

Praca za Rogiem
Praca za Rogiem
Developer: LMC s.r.o.
Price: Free

 

A jeżeli sam chcesz wystawić ogłoszenie, zainstaluj wersję dla firm, którą znajdziesz poniżej.

Praca za Rogiem dla firm na Android:

Práce za rohem pro firmy
Práce za rohem pro firmy
Developer: Unknown
Price: To be announced

 

Praca za Rogiem dla firm na iOS:

Praca za rogiem/Práce za rohem
Praca za rogiem/Práce za rohem

 

 

Zobacz też: Abonament rodzinny najtaniej?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *