Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

zakupy w niedzielę - aplikacja niedzielne zakupy

Aplikacja Niedzielne Zakupy znajdzie dla Ciebie otwarte sklepy

Od początku marca możemy “cieszyć się” niedzielami wolnymi od handlu. Na razie takie niedziele mamy dwa razy w miesiącu, ale w domyśle niedzielne zakupy będziemy mogli zrobić tylko kilka razy w roku. Jednak my, Polacy, lubimy “kombinować” i zawsze znajdzie się ktoś, kto obejdzie dany przepis. Już mieliśmy przypadki robienia ze sklepów spożywczych galerie sztuki, które mogą być otwarte w takie niedziele. Ale są też mniej karkołomne sposoby na radzenie sobie z tym przepisem. Jak chociażby aplikacja Niedzielne Zakupy.

 

Aplikacja Niedzielne Zakupy została stworzona przez czterech obrotnych studentów, którzy wpadli na jej pomysł już w pierwszą zamkniętą niedzielę w marcu. Obecnie aplikacja pokazuje otwarte sklepy w niedziele bez handlu w większych miastach. Ale w aplikacji Niedzielne Zakupy istnieje opcja dodawania sklepów przez użytkowników, dzięki czemu przy odpowiedniej skali uda się zapełnić tą aplikację sklepami nawet w bardzo małych miejscowościach.

Aplikacja cały czas jest rozwijana. Obecnie mamy możliwość sprawdzenia lokalizacji sklepów na mapie, oceniania ich, oraz sortowania według kategorii sklepów, aptek i stacji benzynowych.

>>>Sprawdź też ranking tanich abonamentów<<<

Poniżej możecie pobrać Aplikację Niedzielne Zakupy i samemu sprawdzić, jak ona działa. Oraz zacząć zgłaszać sklepy otwarte w dziele bez handlu. Ja osobiście będę wdzięczny za dodawanie sklepów w Rzeszowie 😉

Aplikacja Niedzielne Zakupy:

Niedzielne zakupy
Niedzielne zakupy
Developer: Unknown
Price: Free

 

Aplikacja na razie dostępna jest tylko na Androida. Przetestować ją będziecie mogli już w najbliższą niedzielę. Przypominamy, że 22 kwietnia to niedziela bez handlu.

I co sądzicie o tej aplikacji? Sam ją zainstalowałem jak tylko o niej usłyszałem. Wydaje się to bardzo dobrym pomysłem. Będziecie z niej korzystać? A może macie jakiś inny sposób na radzenie sobie z zakupami w niedziele wolne od handlu?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *