Aplikacja Niedzielne Zakupy znajdzie dla Ciebie otwarte sklepy

Aplikacja Niedzielne Zakupy znajdzie dla Ciebie otwarte sklepy

Od początku marca możemy “cieszyć się” niedzielami wolnymi od handlu. Na razie takie niedziele mamy dwa razy w miesiącu, ale w domyśle niedzielne zakupy będziemy mogli zrobić tylko kilka razy w roku. Jednak my, Polacy, lubimy “kombinować” i zawsze znajdzie się ktoś, kto obejdzie dany przepis. Już mieliśmy przypadki robienia ze sklepów spożywczych galerie sztuki, które mogą być otwarte w takie niedziele. Ale są też mniej karkołomne sposoby na radzenie sobie z tym przepisem. Jak chociażby aplikacja Niedzielne Zakupy.

 

Aplikacja Niedzielne Zakupy została stworzona przez czterech obrotnych studentów, którzy wpadli na jej pomysł już w pierwszą zamkniętą niedzielę w marcu. Obecnie aplikacja pokazuje otwarte sklepy w niedziele bez handlu w większych miastach. Ale w aplikacji Niedzielne Zakupy istnieje opcja dodawania sklepów przez użytkowników, dzięki czemu przy odpowiedniej skali uda się zapełnić tą aplikację sklepami nawet w bardzo małych miejscowościach.

Aplikacja cały czas jest rozwijana. Obecnie mamy możliwość sprawdzenia lokalizacji sklepów na mapie, oceniania ich, oraz sortowania według kategorii sklepów, aptek i stacji benzynowych.

>>>Sprawdź też ranking tanich abonamentów<<<

Poniżej możecie pobrać Aplikację Niedzielne Zakupy i samemu sprawdzić, jak ona działa. Oraz zacząć zgłaszać sklepy otwarte w dziele bez handlu. Ja osobiście będę wdzięczny za dodawanie sklepów w Rzeszowie 😉

Aplikacja Niedzielne Zakupy:

Niedzielne zakupy
Niedzielne zakupy
Developer: Bebemos Studio
Price: Free

 

Aplikacja na razie dostępna jest tylko na Androida. Przetestować ją będziecie mogli już w najbliższą niedzielę. Przypominamy, że 22 kwietnia to niedziela bez handlu.

I co sądzicie o tej aplikacji? Sam ją zainstalowałem jak tylko o niej usłyszałem. Wydaje się to bardzo dobrym pomysłem. Będziecie z niej korzystać? A może macie jakiś inny sposób na radzenie sobie z zakupami w niedziele wolne od handlu?

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *