Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Mój T-Mobile tryb ciemny

Aplikacja “Mój T-Mobile” wystartuje w nowej odsłonie

Oto jak T-Mobile zapowiedział zmiany w swojej aplikacji mobilnej: “Nowoczesny design, intuicyjna obsługa oraz nowe funkcje – tak w skrócie prezentuje się najnowsza odsłona aplikacji „Mój T-Mobile”. Klienci operatora już dziś mogą się przekonać jak będą wyglądały zmiany. Wystarczy, że dokonają aktualizacji albo pobiorą aplikację przez Google Play. Niebawem nowa wersja pojawi się też w App Store oraz Huawei AppGallery.

Mój T-Mobile – jak było jak jest

Czy wiecie, że prawie połowa klientów T-Mobile korzysta z aplikacji mobilnej “Mój T-Mobile”? Uściślając 42%. Użytkownicy zarządzają z jej poziomu swoimi usługami, opłacają faktury, aktywują bonusy w ramach Happy Fridays. Od dziś będą mogli cieszyć się większą szybkością i intuicyjnością aplikacji. Jeśli chodzi o design, od dziś będą dominować dwa kolory – biel i magenta – ale dostępny będzie też tryb ciemny, co podniesie komfort przeglądania aplikacji po zmroku.

Na tych grafikach możecie zobaczyć różnicę między starą i nową wersją “Mój T-Mobile”.

Mój T-Mobile stara i nowa wersja

A tryb ciemny macie na głównym obrazku, na górze artykułu.

 

Już na pierwszy rzut oka widać zmiany w szacie graficznej, ale operator wprowadził do aplikacji także nowe funkcje. Jakie?

  • możesz sprawdzić kod PUK,
  • masz podgląd listy połączeń,
  • zmiana języka aplikacji z polskiego na angielski (i odwrotnie),
  • możesz ustawić doładowania cykliczne,
  • płatność za faktury bez prowizji.

“Mój T-Mobile” w nowej wersji jest już dostępny na urządzeniach z systemem Android od wersji 5.0. W najbliższych dniach ma się pojawić także na iOS w wersji od 11.3. Już teraz pobierzcie aktualizację w Google Play i powiedzcie jak Wam się podobają zmiany. Jakie nowe funkcje uznalibyście za najbardziej przydatne? I jak Wam się podoba tryb ciemny aplikacji?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *