Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

promocja Plus

5G w cenie abonamentu i podwojone GB-y w świątecznej promocji Plusa!

Wydawałoby się, że do świąt jeszcze daleko, ale okazuje się, że nie na tyle, żeby nie zacząć ogłaszać świątecznych promocji. Plus właśnie zapowiedział, że na święta da nowym klientom dostęp do 5G w cenie abonamentu i podwojoną liczbę GB-ów. Brzmi ciekawie?

Dostęp do 5G i 2x więcej GB-ów przez cały okres trwania umowy

W ramach świątecznej promocji Plus ogłosił, że osoby, które od początku stycznia podpiszą umowę na Plus Internet dostaną dostęp do 5G i dwa razy więcej gigabajtów na cały okres trwania umowy. Podwojenie liczby gigabajtów nie dotyczy tylko najtańszej oferty, za 30 zł miesięcznie. Co do pozostałych ofert, dzięki promocji będą się prezentowały następująco:

  • przy abonamencie za 40 zł dostaniesz 90 GB (zamiast 45 GB).
  • abonament za 50 zł da teraz 120 GB (zamiast 60 GB).
  • w abonamencie za 70 zł z otrzymasz 200 GB (zamiast 100 GB).

Trzeba przyznać, że oferta w tej postaci wygląda całkiem interesująco. Co więcej, Plus nowym klientom obiecał 1 miesiąc gratis, a przenoszącym się od innego operatora aż 3 miesiące bez opłat. Do tego przy najdroższym wariancie – abonamencie za 70 zł – klienci dostaną darmowy dostęp do TIDAL-a na 24 miesiące.

Jak Wam się podoba promocja Plusa? Cóż, na przemyślenie sprawy i podjęcie decyzji macie jeszcze sporo czasu. 😉

Plus zachwala swoje 5 G

Warto wspomnieć o jeszcze jednej kwestii. Plus podkreśla, że jako jedyny operator w Polsce uruchomił sieć 5G w paśmie 2400 MHz przeznaczając go wyłącznie dla tej sieci. Inni operatorzy wykorzystują technologię Spectrum Sharing, oferując dostęp do 5G na częstotliwościach wykorzystywanych już przez standard 4G.

Plus zapewnia – “Tylko infrastruktura 5G w Plusie zapewnia nową, dodatkową pojemość sieci, przeznaczoną do obsłużenia wzrastającej ilości przesyłanych danych. Aktualnie to właśnie 5G w Plusie jest najszybszą w Polsce siecią najnowszej generacji z szybkością technologiczną do 600 Mb/s. Takie parametry zapewniają znacznie większą szybkość pobierania plików, płynny streaming bardzo wysokiej jakości obrazu, czy możliwość komfortowego korzystania z usług wykorzystujących VR i AR”.

Wszystko to brzmi bardzo ładnie, pytanie tylko ile z nas rzeczywiście znajduje się w zasięgu 5G Plusa? Łatwo to sprawdzić na mapie zasięgu Plusa. Operator działa w 7 miastach, ale absolutnie nie na całym ich obszarze. Nic dziwnego, że w ramach promocji Plus oferuje też podwojenie liczby gigabajtów. W końcu samo 5G to wciąż jeszcze kwestia przyszłości. Teraz mogą z niego korzystać tylko nieliczni.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *