Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

telefon za 1 zł w Orange

4 GB od Orange za wygraną polskiej reprezentacji!

Mecz Polska – Bośnia i Hercegowina za nami. Po zwycięstwie Polski (wynik 3:0) Orange daje klientom aż 4 GB internetu, żeby uczcić tak dobry wynik. Kto może zgarnąć bonusowy internet i w jaki sposób? Czytajcie dalej! 😉

4 GB od Orange – dla kogo?

Gratisowy internet przysługuje klientom ofert głosowych. Dotyczy to osób, które mają abonament, ofertę na kartę albo korzystają z Orange Flex. Może się zastanawiacie dlaczego Orange daje 4 GB, skoro Polska wygrała 3:0? Otóż dodatkowy gigabajt jest formą uczczenia faktu, że Polska jest liderem grupy.

A jak można aktywować bonusowy internet? Trzeba wysłać SMS o treści LIDER pod numer 233. Opłata za SMS jest zgodna z taryfą abonenta, maksymalnie może wynieść 20 groszy. Natomiast użytkownicy Orange Flex muszą wpisać LIDER w zakładce “kody promocyjne”.

Weźcie pod uwagę, że czas na aktywowanie pakietu jest ograniczony. Można to zrobić jedynie do godziny 23:00. Operator podkreśla, że aktywacja pakietu nastąpi w przeciągu maksymalnie 24 godzin. Kiedy zostanie włączony, otrzymacie SMS z potwierdzeniem.

Pamiętajcie jeszcze, że na wykorzystanie pakietu macie tylko 3 dni – tyle wynosi jego ważność. Poza tym możecie z nich korzystać tylko na terenie Polski. Cóż, oby nasza reprezentacja odnosiła dalsze sukcesy!

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *