Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Plus Fun

10 GB od Plusa za pobranie aplikacji Plus Fun

Słyszeliście o aplikacji Plus Fun? To aplikacja na smartfony stworzona wyłącznie dla klientów Plusa. Zawiera szeroką ofertę materiałów wideo. Znajdziecie tam filmy, rozrywkę, newsy i wszystko, czego dusz zapragnie. Co więcej, możecie oglądać za darmo i bez reklam. Korzystanie z Plus Fun nie pomniejsza też Waszego pakietu internetowego. Teraz dodatkowym argumentem przemawiającym za pobraniem aplikacji jest dodatkowy pakiet 10 GB od operatora.

Plus Fun – pobierz i zgarnij 10 GB

W Plus Fun oferta materiałów wideo jest codziennie odświeżana. Można w niej znaleźć filmy, seriale, programy eko i dokumentalne, sport, newsy, rozrywkę, kanały telewizyjne i wiele więcej.

Operator zachęca do pobrania aplikacji taki tytułami, jak: “Narzeczony na niby” – polska  komedia romantyczna, czy też z myślą o najmłodszych bajkami m.in. “Psi Patrol”. Miłośnicy seriali mogą oglądać nagrodzony Telekamerą serial “Zawsze warto”, a dla osób lubiących silniejsze emocje operator proponuje “Ekstremalną wyprawę” BBC.

aplikacja Plus Fun

Plus Fun zadbało też o osoby szczególnie troszczące się o ochronę środowiska. Z myślą o nich przygotowano serię eko. Znowu fani sportu mogą każdego dnia oglądać  newsy i skróty z najlepszych akcji świata sportu.

Aplikacja daje też dostęp do bieżących informacji z kraju i ze świata, do porad kulinarnych i rozrywki z kabaretami, rysunkami Henryka Sawki, muzyką i codziennymi plotkami.

Z aplikacji mogą korzystać WSZYSCY klienci Plusa (abonament, MIX, karta). Mogą ją pobrać przez Google Play lub App Store. Osoby, które do 30 czerwca zarejestrują się w aplikacji otrzymają jednorazowo darmowy pakiet 10 GB. Operator zapowiada, że już niebawem w aplikacji dostępne będą też konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Osoby, które zdecydują się na pobranie aplikacji Plus Fun albo już to zrobiły i mogą wydać opinię na jej temat, zachęcamy żeby to zrobiły. Jesteśmy bardzo ciekawi jakości oferowanych materiałów wideo.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *