Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

10 GB od Orange w prezencie na Open’er Festival

10 GB od Orange w prezencie na Open’er Festival

Dziś rozpoczyna się Open’er Festival Powered by Orange, który – jak sama nazwa wskazuje – sponsorowany jest przez Orange. Z tej okazji każdy klient pomarańczowej sieci komórkowej może dostać za darmo 10 GB od Orange.

10 GB od Orange w prezencie na Open’er Festival

Jednorazowy pakiet Orange na 10 GB może zostać wykorzystany zarówno przez klientów biznesowych i indywidualnych. Z tego pakietu będzie można korzystać na terenie Polski przez 7 dni od momentu aktywacji. Pakiet na 10 GB od Orange wykorzystywany będzie przed innymi pakietami danych, bonusami za doładowanie czy usługami na kartę, ale nie dotyczy to Klientów planu biznesowego Firma.

Przy okazji Orange promuje także telefon Huawei P20 lite dual SIM z głośnikiem Huawei AM08 Bluetooth w zestawie za 0 zł na start i 58 zł miesięcznie w Planie Optymalnym.

Aktywacja pakietu na 10 GB od Orange

Żeby aktywować pakiet, wystarczy w czasie trwania festiwalu Open’er (czyli 4, 5, 6 i 7 lipca) wysłać bezpłatny SMS o treści FESTIWAL pod numer 80830.

Orange po raz kolejny wspiera Open’er Festival Powered by Orange. Największymi gwiazdami będą tam m.in. Arctic Monkeys, Depeche Mode, Massive Attack i Bruno Mars. Wybieracie się?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *