Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

10 GB od Orange na ferie

Tegoroczne ferie niezaprzeczalnie się wyróżniają. Niestety nie z powodu licznych wyjazdów, a pandemii, która pokrzyżowała wiele planów. Nie pozostaje zatem nic innego jak poszukanie ciekawych atrakcji w domu i jego okolicach. Można np. nadrobić kinowe zaległości, dlatego dla wszystkich klientów Orange przygotował darmowy pakiet 10 GB, hity kinowe w Środy z Orange na VOD za złotówkę oraz 44 filmy familijne  w niższych cenach.

Pakiet 10 GB

Aby aktywować pakiet wystarczy jedynie do 31 stycznia 2021 r. wysłać SMS o treści PAKIET10GB pod bezpłatny numer 80820 i cieszyć się dodatkowymi gigabajtami przez kolejne 30 dni. Pakiet jest ważny na terenie całej Polski. Promocja w Orange dotyczy jego wszystkich klientów – użytkowników abonamentu, na kartę, pakietów biznesowych czy subskrypcji Orange Flex. 

Ferie z Telewizją Orange

Ferie kojarzą się, jeśli nie z wyjazdami, to z oglądaniem bajek i filmów! Dlatego w ramach oferty VOD w Telewizji Orange, w każda środę wybrane filmy na VOD kosztują 1 zł. Opłata za film zostanie dopisana do faktury od Orange. Wśród wybranych filmów zagoszczą takie tytuły jak m.in. ,,Inicjacja”, ,,Miasto mafii” czy ,,Michael Clayton”. Znajdzie się także coś dla najmłodszych, którzy zapewne chętnie oglądną takie produkcje jak ,,Coco”, ,,Księga Dżungli” czy ,,Zwierzogród”. Pełna lista filmów znajduje się na stronie głównej VOD, po uruchomieniu dekodera, w zakładce ,,Ferie z Twojej bajki”.

#jesteśmyzwami na ferie

Zapowiedziane obostrzenia dla wielu dzieci i młodych ludzi oznaczają spędzanie czasu w domu.  Wielu rodziców zastanawia się co zrobić, aby spędzić ten czas kreatywnie. Operator zaproponował zimowe warsztaty dla dzieci organizowane w czasie ferii przez FabLab Twarda powered by Orange, Fundację Orange oraz stowarzyszenie Robisz.to. Warsztaty przeznaczone są dla uczniów w wieku od 10 do 14 lat. Prowadzone są na platformie Zoom od poniedziałku do piątku od godziny 10.00. Wszystko, co będzie potrzebne, to zaledwie blok, nożyczki, klej. Komputer będzie jedynie narzędziem do pracy, aby słyszeć i widzieć polecenia. Zaplanowano zajęcia, podczas których dzieci wykonają teatr cieni, własną grę planszową, albo zeszyt zrobiony metodą japońską.

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *