Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Mobile Vikings opinie

10 GB internetu od Mobile Vikings na dobry początek

Czy zgodzicie się, że coraz częściej jednym z podstawowych czynników, jakie bierzemy pod uwagę wybierając abonament jest wysokość pakietu danych? Lubimy mieć komfort korzystając z sieci przez smartfona. Oczywiście zauważają to też operatorzy komórkowi i dlatego prześcigają się w przyznawaniu dodatkowych Gigabajtów. I tym właśnie wabi nowych klientów Mobile Vikings.

Mobile Vikings internet

10 GB internetu od Mobile Vikings na dobry początek

Dla przenoszących numer mają promocję, w ramach której dają gratis dodatkowe 10 GB do wykorzystania przez 31 dni.

W regulaminie znajdujemy następującą informację dotyczącą pakietu:

“Promocyjny Pakiet zostanie automatycznie aktywowany w wyznaczonym dniu przeniesienia numeru wraz z wykupionym Doładowaniem oraz zostanie skumulowany z ilością danych dostępnych w danym momencie na saldzie Abonenta, a jego okres ważności będzie wynosił 31 dni, licząc od dnia aktywacji numeru. Jeśli kolejne doładowanie lub wykupienie pakietu internetu z dostępnych środków nastąpi w trakcie okresu ważności Promocyjnego Pakietu, pozostała wartość pakietu zostanie zsumowana, a okres ważności zostanie wydłużony o ilość dni z danej oferty, licząc od dnia realizacji doładowania lub wykupienia dodatkowego pakietu internetu.”

A zatem jeśli nie wykorzystamy dodatkowego pakietu w ciągu 31 dni, jest możliwość przedłużenia tego okresu. Co myślicie o takiej promocji? Dobry to wabik na nowych klientów?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *