Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

ZTE zaprezentuje składany telefon?

Innowacja w wygladzie i funkcjonalności smartfonów doszła do swoistej ściany. Na szczęście niektórzy starają się coś z tym zrobić. ZTE prawdopodobnie jeszcze w tym roku zaprezentuje w pełni funkcjonujący składany telefon – Axon M. Android Authority uzyskało ekskluzywne zdjęcia i  informacje o tym modelu.

Axon M - składany telefonW tym roku “modne” wśród smartfonów były bezramkowe konstrukcje, które w praktyce sprawiły, że większość nowych słuchawek wygląda wręcz identycznie. Z resztą nie ma co się temu dziwić, jeżeli cały przedni ekran telefonu pokryjemy wyświetlaczem, siłą rzeczy nie będzie za wiele miejsca na “design”. Oczywiście można do tego podejść jak Apple i sprezentować swoim klientom jakże rzucającą się w oczy ramkę, która wcina się nam w wyświetlacz (to będzie prawdziwa zmora twórców aplikacji na iPhone’a X). Innowacyjne są też moduły, które jednak przyjęły się tylko w Motoroli. Axon M (lub Axon Multy, nie ma jeszcze oficjalnej nazwy tego modelu) może jednak sprawić, że w następnym roku zobaczymy kilka odmiennych konstrukcji.

Składany telefon zamiast komputera?

Smartfony (i tablety) z każdym rokiem coraz bardziej zastępują nam komputery i laptopy. Już teraz zdecydowana większość naszej aktywności w internecie dzieje się poprzez te urządzenia. Coraz śmielej mówi się też o tym, że smartfony mogą całkiem zastąpić pecety stając się przenośnymi jednostkami centralnymi. Innym sposobem, na jaki słuchawki mogą upodobnić się do komputerów osobistych i laptopów są właśnie dwa składane ekrany, które nawet wizualnie będą wyglądać jak laptop.

Rośnie liczba urządzeń mobilnych z dużymi wyświetlaczami (phablety), zapotrzebowanie na tablety spada. Axon M może być w stanie wypełnić lukę pomiędzy tymi urządzeniami, dając nam wybór pomiędzy dużym wyświetlaczem tabletu, albo kompaktowym telefonem, który zmieści się nam do kieszeni.

ZTE zapowiedziało konferencję na 17 października  i wszelkie znaki na niebie i internecie wskazują, że właśnie wtedy odbędzie się premiera Axona M. Warto czekać na prezentację tego telefonu. Może on oferować coś bardzo oryginalnego. Coś, co może wpłynąć na wygląd i funkcjonalność przyszłorocznych smartfonów.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *