Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Zewnętrzna bateria z funkcją powerbanka – HAMMER

Rozszerza się oferta akcesoriów stworzonych z myślą o smartfonach HAMMER Exlorer oraz Explorer PRO. Marka przygotowała kolejną nowość – baterię zewnętrzną, która może dwukrotnie wydłużyć działanie smartfona oraz stanowić źródło zasilania dla innych urządzeń elektronicznych.

Czym wyróżniają się smartfony HAMMER?

Nikogo nie zdziwi stwierdzenie, że smartfony Hammer nie są dla przeciętnych użytkowników. Są one raczej dla osób aktywnych, które często przebywają w trudnych warunkach – sportowcy ekstremalni, podróżnicy czy alpiniści. W niecodziennych warunkach naładowanie telefonu może stać się niemożliwe, a stracenie łączności ze światem stanie się ogromnym ryzykiem. Telefony te przeznaczone są również dla osób, których praca sprawia, że telefon może mieć kontakt z wilgocią czy pyłem, a także może być narażony na upadek z dużej wysokości. Z myślą o tych użytkownikach do sprzedaży trafia, zaprojektowana przez zespół specjalistów firmy mPTech, bateria zewnętrzna dla modeli smartfonów HAMMER Explorer i Explorer PRO.

Zewnętrzna bateria HAMMER Exlorer

Bateria zewnętrzna HAMMER z funkcją powerbank o pojemności 5000 mAh wyróżnia się odpornością na wodę i pył zgodną z certyfikatem IP68. Dedykowana jest do modeli HAMMER Exlorer oraz Explorer PRO i instaluję się ją za pomocą magnesów i/lub śrub. Jest bezpieczna i idealnie nadaje się na długie wyjazdy. Dzięki wygodnemu systemowi montażu, baterię można łatwo podłączyć do tylnego panelu smartfona za pomocą magnesów lub zainstalować ją na stałe dzięki czterem śrubom dołączonym do produktu wraz ze śrubokrętem. Ładowanie następuje automatycznie, a port USB-C i dodatkowy kabel umożliwia, w tym samym czasie, pobór energii przez inne urządzenia elektroniczne bez konieczności rozdzielania akumulatora ze smartfonem. Bateria nie zakłóca normalnej pracy urządzenia. Dzięki diodom, użytkownik może kontrolować jej poziom naładowania. Zaawansowana konstrukcja baterii HAMMER zapewnia najlepsze zabezpieczenie podłączonego urządzenia. Inteligenty układ dba o ochronę smartfona, tabletu czy GPS przed przegrzaniem czy przeładowaniem się. Bateria zewnętrzna dostępna jest w zestawie ze smartfonami Hammer Explorer oraz Hammer Explorer Pro, a także jako osobne urządzenie w cenie 169 zł.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *