Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Plus - XZ1 Compact

Xperia XZ1 Compact z prezentem w Plusie

Wraz z 30 września Plus wprowadza do swojej oferty Xperię XZ1 Compact. Sony – oficjalny sponsor Ligi Mistrzów – postanowił z tego powodu sprezentować każdemu, kto wybierze ten telefon, oficjalną piłkę Ligi Mistrzów. Japoński producent elektroniki niedawno zakończył akcję przedsprzedaży tego kompaktowego modelu Xperii, w ramach której dodatkową atrakcją były słuchawki WH800 i WH900.

Od najbliższej soboty klienci Plusa, którzy wybiorą XZ1 Compact, będą mogli cieszyć się nową piłką do nogi marki Adidas. Jest to prezent, który dostaniemy tylko w sieci Plus. Poza tym, Sony przygotowało wiele atrakcji w Xperia Lounge związanych z Ligą Mistrzów. Oprócz tapet, grafik i filmików, prowadzone będą konkursy, w których będziemy mogli wygrać koszulki meczowe Cristiano Ronaldo i Garetha Bale’a wraz autografami. Oczywiście ilość koszulek do wygrania jest limitowana. Widać, że Sony chce, aby telefon ten był mocno identyfikowany z piłką nożną i oglądaniem wydarzeń sportowych.

Xperia XZ1 Compact

Xperia XZ1 Compact w Plusie będzie dostępny w abonamencie za 49,99 zł miesięcznie. Jego cena wyniesie 248 złotych plus 24 raty miesięczne po 94 złote. Jeżeli będziemy chcieli zakupić XZ1 Compact w ofercie bez abonamentu, zapłacimy 2530 złotych.

Sony Xperia XZ1 Compact to niewielki, 4,6-calowy wyświetlacz, aparat 19 Mpix, 4 GB RAM-u, 32 GB pamięci wewnętrznej i procesor Snapdragon 835. Ma on też najnowszego Androida 8.0. Jest to smartfon dla każdego, kto szuka mocnego urządzenia, które zmieści się w każdej kieszeni.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *