Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Xiaomi Mi 11 – premiera tuż tuż

Xiaomi w ubiegłych latach przeszło bardzo długą drogę. Telefony te ostatnio uchodzą za najpopularniejsze, a ich aparaty za jedne z najlepszych na rynku.  Ich najnowszy flagowiec ma to tylko potwierdzić.  Po sieci krążą kolejne wycieki informacji na premiery Xiaomi Mi 11, który powinien zadebiutować jeszcze w tym roku!

Data premiery

Znany serwis Gizmochina twierdzi, że premiera Xiaomi Mi 11 odbędzie się 29 grudnia. Jednak jeszcze nie wiadomo, czy to ma być chiński, czy też globalny debiut Xiaomi Mi 11. Od początku roku promowana jest premiera nowego flagowca, co może podpowiadać, że Xiaomi uderzy ze zdwojoną mocą pod koniec 2020 roku i wtedy ich długo wyczekiwany reprezentant zadebiutuje.

Co wiemy o Xiaomi Mi 11?

Xiaomi Mi 11 wiemy już całkiem sporo. Znana jest nam tylko częściowa specyfikacja techniczna telefonu. Zasłynął on przede wszystkim dlatego, że  będzie to pierwszy na świecie smartfon z układem Snapdragon 888. Jeżeli data premiery się potwierdzi, to możemy mówić o pierwszym smartfonie z takim procesorem. Wspomagać ma go 8 lub 12 GB RAM LPDDR. Z przodu będzie  ekran QHD+ (1440 x 3200 px) odświeżany w 120 Hz – choć pewnie tylko w wersji Pro. Ponadto ma otrzymać nowy sensor aparatu głównego. To matryca 50 MP, a będzie jej towarzyszyć 12 (lub 48 MP) teleobiektyw i 48 MP szeroki kąt.

Xiaomi Mi 11 – cena

Chińska firma zaoferowała dobrą cenę za modele z serii Mi 10T, jednak nie można być pewnym czy z Mi 11 będzie tak samo. Nieoficjalnie mówi się, że nowe modele mają kosztować odpowiednio 3999/4499 juanów za wersję podstawową i  5299/5499 juanów  za wersję pro. Jest to jednak bardzo wątpliwe czy cena, w złotówkach, będzie porównywalna. Jedyne co możemy zrobić, to czekać na oficjalną cenę, która Xiaomi poda przy premierze. A ta ma, jak już wiemy, nastąpić niedługo.

 

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *