Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Promocje w T-mobile na 7 urodziny sieci

Wp Pilot teraz w ofercie Supernet Video od T-Mobile

Od teraz w ramach oferty Supernet Video dostępnej w T-Mobile możemy oglądać kanały dostępne w WP Pilot. Jest to internetowa telewizja kablowa, dzięki której możemy oglądać na każdym podpiętym do internetu urządzeniu kanały telewizyjne. Zarówno te, które znamy z naziemnej telewizji cyfrowej, jak i te z platform satelitarnych.

Mimo, że limity danych z roku na rok są coraz większe, to ciągle zdarzają się sytuacje, gdy są one niewystarczające. Oglądanie filmów i telewizji przez internet potrafi je mocno obciążyć. Stąd też oferta Supernet Video od T-Mobile, w ramach której za 5 zł miesięcznie (15 zł za jakość HD) dostajemy możliwość nielimitowanego oglądania przez internet wybranych kanałów.

No więc za ile?

Wp Pilot,  czyli “telewizja kablowa na żądanie”, oferuje takie kanały jak TVN, Polsat czy TVP 2, ale też kanały od AXN, BBC czy Viacom. W sumie do 82 kanałów. Oczywiście to w najlepszej ofercie za prawie 30 zł miesięcznie (oferta darmowa zawiera 31 kanałów). Obecnie jest promocja, w ramach której pierwszy miesiąc będzie nas kosztować zaledwie 9,90 zł.

Wp pilot w Supernet VideoWedług prognoz serwisu YouTube do 2020 roku aż 75% treści trafiających do sieci będą stanowić nagrania wideo. Z oferty Supernet Video korzysta obecnie około 50 000 stałych użytkowników.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *