Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

NSA futbolhd.tv właściciel skazany

Właściciel futbolhd.tv skazany na 10 miesięcy

Właściciel futbolhd.tv skazany na 10 miesięcy

Być może niektórzy z Was kojarzą taką stronę jak futbolhd.tv – można było na niej oglądać (nielegalnie) transmisje sportowe telewizji nc+. Wiem, bo mi kolega opowiadał. Sam nigdy na tej stronie nie byłem, naprawdę. Jednak futbolhd.tv nie działa już od dłuższego czasu. A to dlatego, że jej właściciel miał sprawę sądową wytoczoną przez  ITI Neovision S.A., operatora platformy nc+. Sprawa ta toczyła się już od roku i właśnie została rozstrzygnięta.

Ranking ofert

Właściciel  pirackiego serwisu będzie musiał zapłacić 160 000 zł na rzecz spółki ITI Neovision S.A. za nielegalne rozpowszechnianie za pośrednictwem serwisu transmisji meczów piłki nożnej bez posiadanych uprawnień. Do tego został skazany na karę 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres 3 lat, za pobieranie opłat za dostęp do transmitowanych treści (dokładniej, treści udostępniał za darmo, ale aby móc oglądać transmisje na futbolhd.tv w jakości hd, trzeba było zapłacić parę złotych – tak i kolega powiedział). Wyrok jest prawomocny.

Dla nc+ jest to na pewno sukces i powód do satysfakcji – w końcu udało im się doprowadzić do skazania niebezpiecznego, bezwzglęnego pirata.

Co Wy o tym sądzicie?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *